Mezi současnými stranami neexistuje jiná alternativa než Národní demokracie

M_Glozar01Rád bych touto cestou podpořil ABB v jeho snažení, neboť si velmi vážím jeho inteligence, slušnosti a vzdělání.

Známe se již řadu let a mohu zodpovědně prohlásit, že časté a naprosto liché srovnávání ABB s některými rádoby nacionalisty, kteří neznají ani základy historie a ústavu, a kteří hlásají svobodu národa jen prostřednictvím kolektivního holení lebek či vyřvávání ultrapravicových žvástů, nemá se smýšlením a konáním ABB nic společného.

Velmi se mne dotýká myšlenka svobodného státu bez nesmyslného dozoru jakéhokoliv velkého bratra. Jsme malý národ s velkou historií a silnými činy a přeji si, aby to tak zůstalo. Evropské národy nejsou připraveny na jakoukoliv nesmyslnou globalizaci a tím spíše ne na nucené sjednocení, dozor pod záminkou pomoci a tolerování nepřizpůsobivých „kultur“.

Mezi současnými stranami neexistuje jiná alternativa, která usiluje inteligentním a moudrým způsobem o to, aby náš národ nepodlehl jakékoliv nadvládě a zůstal tím, čím se mohl vždy v historii chlubit. Tedy skutečným srdcem Evropy, které produkovalo špičkové odborníky všech oborů a zároveň bylo příjemným a svobodným místem k žití.

Martin J. Glozar