Podpořte Národní demokracii nákupem trička a získáním pamětního odznaku

Podpořte Národní demokracii nákupem trika s motivem ND a možností získat luxusní odznak. Odznak je exkluzivní limitovaná série, zajímavá i pro sběratele a jeho získání je vázáno na finanční dar Národní demokracii.

TRIČKA

TRIČKA NÁRODNÍ DEMOKRACIE z kvalitní bavlny ve velikostech L, XL a XXL nyní můžete objednávat přes objednávkový formulář uvedený níže. Kvalitní bavlněné tričko švestkově modré barvy s logem Národní demokracie o velikosti 10 x 9 cm umístěném na levé straně. K dispozici velikosti L, XL a XXL. Objednávky na tato trička přijímáme pouze prostřednictvím objednávkového formuláře (http://nardem.org/component/rsform/form/3-objednavkovy-formular-tricka-nd).

Cena trička 300,-Kč + 48,-Kč poštovné (pojištěné doporučené psaní, kterým je možno poslat až 5 ks triček). Tato nabídka je platná až do odvolání nebo do vyčerpání zásob.

tricko nd

ODZNAKY

Podpořte Národní demokracii finančním darem ve výši min. 1.000,-Kč na účet: 204 040 987 / 0300 a my Vám věnujeme luxusní pamětní ODZNAK příznivce! Kovový odznak s českým lvem. Výrazný plastický reliéf, bohaté rytecké detaily vytvořené uměleckým rytcem. Rozměry 37 x 29,8 mm. Vodorovná jehla s pojistkou. Zadní strana číslována a opatřena písmenem „P” (příznivec).

Zaslání odznaku je vázáno POUZE na předchozí finanční dar Národní demokracii ve výši min. 1.000,-Kč poukázaný na číslo účtu 204 040 987 / 0300.

Tento odznak je samostatně neprodejný! Nezapomeňte nám ihned po provedení platby sdělit svoje jméno, příjmení, adresu a datum narození na info@narodnidemokracie.cz, abychom Vám mohli odznak poslat (viz. zákonné požadavky). Pokud nám tyto údaje nepošlete do 14 dní od zaslání finančního daru, budeme mít za to, že o odznak nemáte zájem. Tato nabídka je platná až do odvolání nebo do vyčerpání zásob.

odznak nd