Projev ABB na manifestaci: Je na čase přitvrdit. Lid je ozbrojen

abb_olomouc

Vážení přátelé, naše země zažívá už více než rok demonstrace proti imigraci a islamizaci. Musíme v nich vytrvat, ale zároveň je třeba posunout se dál. Vše už bylo řečeno, napovídalo se toho mnoho. Je na čase přitvrdit.

Hromadné znásilňování bílých žen hordami černochů, k jakému došlo na silvestra v německém Kolíně, musí pro nás být mementem. Nikdy nedopustíme, aby se českým ženám stalo něco podobného.
Je přitom ale třeba mít na paměti, že tímto to neskončí. Další fáze bude rabování, při ještě další fázi dostanou vetřelci zbraně a půjdou proti domorodcům. Barevní proti bílým.
Bílé rase v Evropě buď zvoní hrana, a nebo ji čeká znovuzrození. Je to jen na nás.

My, Češi, se dovedeme bránit. Lid je ozbrojen. Mezi lidmi je mnoho zbraní. Prodej volně dostupných zbraní a obranných prostředků v ČR  podle mých informací v poslední době stoupl o 800 procent. Lidé se oprávněně bojí a masivně se ozbrojují.
Policie je na naší straně, bezpečnostní složky jsou na naší straně. Ve chvíli, kdy půjde do tuhého, národ povstane, sjednotí se a zvítězí.
Otázka je, zda na takovou chvíli stále čekat. Otázka je, zda jsme takovou chvíli už nepropásli. Otázka je, zda nepřevzít iniciativu už nyní, v době, kdy nepřítel ještě není tak silný a vyzbrojený a kdy víme, že od vlády stejně nemůžeme nic dobrého čekat.

Naším úkolem je ochránit naše ženy, děti, rodiny, domovy, naši vlast, náš národ. Nic menšího nesmí být naším cílem.
V cestě za naplněním tohoto cíle nám stojí vláda a politické a nepolitické elity ČR a EU. Ty nás a naše blízké bránit nechtějí.
Pryč jsou časy, kdy jsme vládu prosili, vybízeli, zapřísahali, aby konala. Demisi jsme po ní také požadovali už nesčetněkrát. A k ničemu to nebylo. Jsme jim pro smích, ale dlouho nebudeme.
Tuto vládu musíme zbavit vlivu. Už včera bylo pozdě.
Nejsem si zároveň jist, zda volby mohou něco změnit a zda vůbec máme tolik času, abychom se jich v klidu dočkali.

Nehodláme se nechat zmasakrovat profesionálními černými zabijáky, nebudeme přihlížet tomu, jak tato amorální špína ničí naši zemi. Tato vláda nás ale bránit nenechá. Chtěla by nás odzbrojit a nechat nás vetřelcům napospas. Dělá vše pro to, aby se dobře měli ti, kteří nás přišli zabít a aby trpěli ti, kteří tu jsou doma a kteří si tuto vládu platí.

Jak dlouho budeme takovou vládu tolerovat? Jak dlouho budeme tolerovat režim, který takové vlády produkuje?

Proto dříve, než se začneme vetřelcům se zbraní v ruce bránit, musíme důrazně vypoklonkovat vládu, lidi, kteří tuto tragickou situaci zavinili a kteří překážejí tomu, aby se řešila. Lidi, kteří zradili vlast a národ.

Prezident republiky Miloš Zeman správně poznamenal, že existují dva způsoby, jak odstranit nepohodlnou vládu.

Jeho výrok vzbudil mnohý povyk a sám premiér Bohuslav Sobotka se jako vždy zachoval hystericky a ustrašeně. Bojí se. Ani se mu nedivím. Přes 90 procent národa nesouhlasí s tím, co dělá a vnímá to jako zradu na národu. A vlastizrada se vždy trestala trestem nejvyšším.

Čemu se naopak divím, je to, že při tom všem ohromném ozbrojení lidu se lid ještě nechopil iniciativy a nezačal rázně jednat.

Pevně však věřím, že národ je připraven bojovat o svou budoucnost. Bojovat za svou záchranu.

Jste k něčemu takovému připraveni?

Jsme připraveni…

Blaničtí rytíři jsou připraveni…

Vlasti zdar!

projev na manifestaci „Za Evropu bez EU“, Praha, Loretánské náměstí, 6.2.2016