Program ND – kraje

Program
NÁRODNÍ DEMOKRACIE
pro Váš kraj

 

Z TANKODROMŮ SILNICE!
Okamžité zahájení oprav nejzdevastovanějších krajských silnic 2. a 3. tříd. Superprioritní položka krajského rozpočtu na další 4 roky. Bez diskuse. Žádné další praštěné cyklostezky a chodníky odnikud nikam prosazované dotačními pijavicemi!

LEVNĚJŠÍ VODU!
Zahájení jednání (v těsné spolupráci s obcemi) o odkupu majetkových podílů soukromých vodárenských a distribučních společností nebo prosazení jiného účinného řešení. Úprava, distribuce a oceňování strategické suroviny musí být pod striktní veřejnou kontrolou!

ZAŠKRCENÍ MULTI-KULTI PROJEKTŮ!
Okamžité zrušení mediální a finanční podpory všem protinárodním multikulturním projektům probruselských „neziskových” organizací – ani korunu na jejich úchylné kampaně, přednášky, performance a marihuanové koncerty!

AMERICKÉHO BROUKA BYLO DOST!
Mediální a finanční podpora tradičního oblastního folklóru, krajských lidových zvyků, společenských slavností, podpora činnosti zájmových vlasteneckých spolků. Propagace slovanské pospolitosti – navazování kontaktů se zahraničními kraji!

VLASTNÍ KVÉR JE NUTNOSTÍ!
Permanentní mediální kampaň propagující právo na legální držení zbraní za účelem ochrany života, zdraví a majetku, pořádání bezplatných přípravných krajských kurzů pro všechny bezúhonné zájemce o zbrojní průkazy. Máte morální a ústavní právo se bránit!

DOMOBRANA JE NADĚJÍ!
Mediální, administrativní, logistická a materiální podpora uvědomělých občanů, kteří jsou připraveni bránit svoje domovy a obce kraje v případě, že stát selže ve své povinnosti zajistit bezpečnost a územní svrchovanost České republiky!

fb-narodni-demokracie-krajske-volby-2016-d