Rok se s rokem sešel

Zdravím Vás, přátele Národní demokracie i sympatizanty, i ty, kteří nás nenávidí. Myslím to upřímně, protože jiný názor není důvod k útokům, pokud tyto názory ovšem nepřejdou v protinárodní činy.

ND_WEB_baner_ZS_brozuraUplynul přesně rok od dvou významných událostí v životě naší strany. Na svatého Jiří byl uveden do života nosný ekonomický program ND – Zlatý Standard, který vypracoval nynější místopředseda pan Belson. Stovky programů jsme rozdali, desítky článků napsali a jen málo přednášek ve vlastech českých jsme udělali. To se jistě do léta změní a jsme připraveni více jezdit a vysvětlovat, protože našimi oponenty je Zlatý standard dehonestován jako nemožně proveditelný a archaický. To jsou ovšem argumenty našich odvěkých nepřátel, kterých jediným úkolem je udržet stávající kabalistický systém rozdávání inflační nekryté měny. Jakmile euroasijský prediktor nabere sílu, tak atlantický dolarový podvod smete i s dekadentní západní společností. Opět se svět upne k zlatu, jako k měřítku hodnoty, jako ke směnnému ekvivalentu, jako ke stabilní Polárce na nebi. Národní demokracie bude připravena v rámci mezinárodních úmluv reagovat na rychlé změny, které nás čekají, dovolím si říci – do dvou-tří let.

Dalším mementem před rokem bylo v rámci našeho běžného účtu, pod variabilním symbolem 240415, založení peněžních prostředků pro nespravedlivě stíhané. Jak se ukázalo, byl to počin do budoucnosti, protože již tady máme několik trestních stíhání našich členů za názory. Skutečností je, že tyto prostředky jsou zatím v řádech tisíců, ale i tak se jedná o důležitý základ.

Přátelé, kamarádi, vlastenci, jsme dehonestováni, nemáme finanční prostředky, někteří již nemohou zavadit o práci a udavači a vlastizrádci mlaskají jako zdivočelá prasata. Nezávidím jim, protože, jak říkávala moje máma, na každého jednou dojde. A tak si někdy představuji – I have a dream! – špinavce ve vládě a v parlamentu, společně s imbecilními sluníčkáři z neziskovek, ve zlatých dolech, jak bez pomocí chemikálií kopou tento slunečný kov a dávají ho na oltář naší budoucnosti.

FONS_email