Apel předsedy Rozumných, Mgr.Petra Hanniga, na DVTV

Apel předsedy Rozumných, Mgr.Petra Hanniga v DVTV:

Rozumní – stop migraci a diktátu EU – peníze našim občanům, dětem, důchodcům, zdravotně postiženým…

Další body programu jsou: voda, půda, nerostné bohatsví, lithium do českých rukou. Rozumní zruší televizní a rozhlasové poplatky. Protože média, místo aby objektivně informovala, vnucují lidem ten jediný správný názor. Protože před volbami se snaží zabetonovat ten stávající stav, na který nadává spousta občanů. Renomované agentury už od srpna provedly průzkum volebních potenciálů, kde neuvedly, které strany kandidují. Lidé samozřejmě uváděli ty strany, které znají.

ČTRNÁCTKRÁT BUDE PROVÁDĚNA MASÁŽ V ČT, A BUDE JEDNO, CO V BESEDÁCH POVÍDAJÍ LÍDŘI. DŮLEŽITÝ BUDE NÁVOD: „TYTO STRANY SE DOSTANOU DO PARLAMENTU, JINÉ VOLIT NEMÁ CENU“. VŽDY JE MEZI NIMI JEDNA, KTERÁ SVEDE NAŠTVANÉ VOLIČE, VZPOMEŇME VĚCI VEŘEJNÉ, ÚSVIT. PO VOLBÁCH TO S NÍ DOPADNE STEJNĚ. Mělo by se vybírat ze všech, co kandidují, jmenovitě. V TAKOVÉ POCTIVÉM VÝZKUMU ROZUMNÍ DOSÁHLI POTENCIÁL 12%. (mapavolicu.behavio.cz)

  • Rozumní budou požadovat na státech, kam odcházejí mladí lékaři, zaplacení jejich studia
  • Zákonem ochránime zaměstnance 50+
  • Zrušíme povinný předškolní rok v mateřských školách (toto nařízení bylo zamýšleno jako pomoc vyloučeným, jenže problémem je, že vyloučení své déti nezapisují. Rodiče z většinové společnosti musí naopak dokládat omluvenkami, nepřítomnost děté pod hrozbou pokuty. Čili zase nařízení od stolu bez zkušeností z praxe).
  • Zrušíme inkluzi
  • Rozumní mají na kandidátkách špičkové lékaře, ekonomy, právníky, odborníky ze všech oborů a služeb

www.rozumni2017.cz/

Volte číslo deset, Rozumné.

 
Video na DVTV naleznete ZDE.