Další útoky nepřizpůsobivých proběhly v Chomutově! Národní demokracie to tak nenechá

O uplynulém víkendu hned dvakrát zaútočily tlupy nepřizpůsobivých kriminálníků na osamocené chodce. Tentokrát se případy udály přímo v Chomutově! V přesile 9 na jednoho si v neděli vyhlédli muže na sídlišti Březenecká, zkopali ho, přičemž na něj ještě posměšně pokřikovali „dyk more férovka,“ jak uvedl očitý svědek dnešnímu Chomutovskému deníku. Naprosto stejný průběh mělo napadení o den dříve, kdy banda 8-9ti asociálů napadla muže v ulici Písečná.

Národní demokracie se nebojí o problémech mluvit otevřeně, neskrýváme se jako ostatní politické subjekty kandidující do městských zastupitelstev za politickou korektnost, Cikánům podlézat nehodláme! Varovali jsme před dalšími útoky již po incidentech v Kadani a Dubí, zastali jsme se „střelce“ z Písečné i u ministrů vnitra a spravedlnosti – je jen otázkou času, kdy někdo následkům těchto útoků podlehne, protože slušný občan se po odsouzení tohoto muže již bude bát bránit své okolí, aby neskončil jako on za mřížemi.

Pokud dáte Národní demokracii důvěru v nadcházejících komunálních volbách, prosadíme tvrdou represi vůči pachatelům takových útoků a odstavíme od penězovodů všechny organizace podporující parazitující asociály. 

Jan Mrázek,
lídr kandidátky ND v Jirkově

 

Z programu Národní demokracie:

„Tvrdá represe vůči recidivistům páchající přestupky proti občanskému soužití,

žádné peníze na integraci – začleňování Cikánů, Chceme stejné podmínky pro všechny, ne vyhazovat peníze pro různé účelově zřízené neziskové organizace, často ovládané samotnými Cikány, kteří je vysávají a jen natahují ruku – to jsou praví strůjci sociální slabosti a ochránci kruhu chudoby, který je v Jirkově tak hluboce zakotven.“

Kompletní program Národní demokracie pro Chomutov a Jirkov ke stažení ZDE