Forest Gump byl původně Forejt Gump

Zdravím Vás přátelé a vlastenci. Pojďme okomentovat pár předešlých událostí kolem státního svátku.

Nejprve bych chtěl vysvětlit, jak Jirka Brady k újmě přišel. To se Ovčáček díval na Miloše Zemana a říká mu, ať si dá pozor na fotografie, aby tam neměl dvě brady. Zeman po chvíli pokývne hlavou a zavolá Forejtu Gumpovi a zvýšeným hlasem pronese „bez brady“. Forejt Gump to pochopí jasně, řád TGM bude bez Brady.

Bradymu, hrdinovi z Kanady a vzdálenému strýčkovi Hermana, kamarádu Posselta, již nezavolá pozvání na hrad.

Herman mi dlouho někoho připomínal a pak jsem na to káp: hlavního hrdinu švýcarského filmu z konce padesátých let „Stalo se za bílého dne“! Hrdina byl úchyl, co vraždil malé holčičky. Musím říci, že na to, že je Hermann 63. ročník, tak vypadá ošklivě. Židovský míšenec, co se paktuje se sudeťákama, katolického vyznání a podobá se velkému herci. Ten měl hrát feldkuráta Katze ve Švejkovi.

Někteří se podivují, že pan Babiš si vzal dovolenou a tím vyhrál válku, ale můžeme se divit Slovákovi, že mu český svátek nic neříká? Vždyť na Slovensku je vznik Československa sprosté slovo. Někdo by řekl, že čest Slováků zachraňuje Krnda. Rozdává klíče od bran Prahy Bradymu a tím se rozcvičuje na rozdávání klíčů neziskovkám, které ty klíče s pokleknutím předají nepřátelům národa a vetřelcům. Jsem přesvědčen, že v tom pokleku vydrží i po předávce. Krnda si nazuje vysoké kozačky a bude kontrolovat holky z neziskovek, aby to „udělaly“ skutečným chlapákům bez chyb. Telefonem u ucha bude Sorose informovat LIVE. Je totiž stejného původu.

Posledním velkým překvapením je pro mne výzva Jirky Bartošky a Vojty Dyka k občanským nepokojům. Výzva Havranpírka Jiříka mě neudivuje, je to přece jen známá osobnost „pražské kavárny“, jako první zavelel „Havel na hrad!“ a jako poslední zavře dveře osobní svobody a zavelí „Do mešit a kouřit!“ To pan Dyk opravdu uzrál v moudrého muže a z Tovaryše naskočil přímo na Mistra. Věřím pevně, že o post Velmistra lóže svede nejeden zápas, ale nakonec zvítězí. Táňa už to pohlídá.