Jak jsme bez práce vypekli s pisálkem z IDNES.cz

Reaguji tímto na článek Tomáše Kučery z Babišovy hlásné trouby s příchutí multikulti, známé jako IDNES.cz.

Článek je k přečtení zde:

Rozkaz pro tohoto pisálka zněl jasně. Napsat tendenční článek o Národní demokracii a Národní domobraně. Zde přidávám email s dotazy od tohoto „investigativního profi novináře“.

Od: Kučera Tomáš <tomas.kucera@mfdnes.cz>
Komu: nd.ceskaskalice@seznam.cz <nd.ceskaskalice@seznam.cz>
Datum: 19. 4. 2016 14:33:47
Předmět: dotaz-MF Dnes
Vážený pane ——-,
Dovoluji si Vás oslovit ve věci Národní domobrany, která je podle mých informací nepolitickým uskupením navázaným na politickou stranu Národní demokracie. V Královéhradeckém kraji jsou, pokud mám správné informace, dvě místní organizace Národní demokracie, a to v České Skalici a v Hradci Králové. Ve Skalici funguje také Národní domobrana: Barunčini vlci a v Hradci: Československý lev. Chci Vás požádat o zodpovězení několika otázek: 1) Lze Národní domobranu považovat za ozbrojené křídlo politické strany Národní demokracie? 2) Co je hlavním cílem zřízení Národní domobrany v České Skalici (v Královéhradeckém kraji)? 3) Kolik má českoskalická Národní domobrana členů? 4) Co je podmínkou pro členství v Národní domobraně? 5) Mají se lidé činnosti českoskalické (nebo obecně) Národní domobrany bát, případně proti komu je namířena?
Předem děkuji za odpovědi.
S pozdravem
Tomáš Kučera
redaktor MF DNES

Vzhledem k našemu velmi „důvěřivému postoji“   :-) k „objektivní a seriózní žurnalistice“,  ;-)  jakou je IDNES.cz pana Řepky olejky a lidí jako Palata, jsme se shodli na tom, že odpovídat nemá cenu. A proč bychom také měli? Vše podstatné je na webu Národní domobrany. Cokoliv dalšího není třeba. Národní demokracie neovládá domobranu a ani nemůže. Domobrancem může být každý a organizuje se ve spolcích ve své obci a okolí. Jak si to dobrovolníci domobrany udělají, takové to mají. Tečka.

Naše ignorování tohoto pisálka ho ale neodradilo od toho vydat článek. On prostě musel. A tak vzniklo to, co vzniklo. Přesvědčit se můžete sami pod příslušným odkazem výše.

Naprosto geniální (resp. k smíchu) je v článku toto:

„Činnost Národní domobrany monitorujeme. K žádnému porušení zákona či veřejného pořádku při shromáždění nedošlo. Nemáme informace, že by se členové radikalizovali, že by přitvrzovali ve svých prohlášeních nebo se dokonce ozbrojovali. Královéhradecký kraj není centrem jejich aktivit. Přesto je potřeba jejich aktivity bedlivě sledovat,“ říká policejní specialista na extremismus v Královéhradeckém kraji Jan Pokorný.

Takže nás specialisté na extremismus BEDLIVĚ :roll:  monitorují, aby o pár řádků řekl toto:

Kolik lidí se v Národní domobraně v kraji sdružuje?
Nemáme o skutečném a ani o přibližném počtu přehled.

Tak pánové z protiextrémistického, jak na tom tedy jste? Sledujete nebo jen chcete odbýt pána „novináře“? Jak to tam teda u vás máte?

No, není tu v té naší banánové republice veselo?

Osobně si myslím, že naši pisálci vážně trpí pokročilou formou mozkové poruchy a opravdu si myslí, že odhalí konspiraci Národní demokracie = Národní domobrana = Kreml = Putinova stezka (jako byla ta Hočiminova). Ovšem nic takového se neděje a dalšími politicko-údernými články na obranu „evropských hodnot“ si sami podminovávají svoji důvěryhodnost.

IDNES.cz už je totálně odvařený a v diskuzích jim to lidé dávají často najevo. Však víme jak to je. Umírající kobyla kolem sebe vždycky nejvíc kope.

Takže tak!