Nabídka kandidatury za Národní demokracii (s podporou Rozumných) v komunálních volbách 2018

Vážení a milí přátelé, zajímáte se o dění ve vaší obci či ve vašem městě?
Nejste spokojeni s tím, jak je řízeno a spravováno?
Máte dobré nápady, které by byly ve prospěch všech?
Chtěli byste dostat šanci k jejich realizaci, ale nechcete podstupovat složité shánění podpisů, abyste si mohli podat vlastní kandidátní listinu?
Pokud máte vlastenecké a pronárodní smýšlení, nabízíme vám možnost kandidovat ve vaší obci / městě za politickou stranu Národní demokracii, v případě zájmu (doporučujeme) můžete pak na propagačních materiálech používat navíc i sousloví „s podporou Rozumných“.

Celý byrokratický proces se tím pro vás zjednoduší (dáme vám na kandidátku razítko) a vy se můžete hned věnovat volebnímu programu a kampani.

Národní demokracie bude v letošních komunálních volbách kandidovat v těch městech, kde má členskou základnu. Chceme ale dát příležitost i těm našim sympatizantům, kteří nejsou přímo členy strany, ale kandidatura za Národní demokracii by jim pomohla v úsilí začít se politicky angažovat ve své obci – ať jsou z jakéhokoliv kouta naší republiky.

Kandidovat můžete jako nestraníci. Pokud byste chtěli vstoupit do naší strany, budete samozřejmě vítáni, ale není to podmínka vaší kandidatury.

Máte-li zájem, ozvěte se nám na e-mail info@narodnidemokracie.cz pro bližší podrobnosti.

Adam B. Bartoš
Předseda Národní demokracie