Národní demokracie gratuluje Miloši Zemanovi k vítězství

Národní demokracie gratuluje Miloši Zemanovi k vítězství

Národní demokracie gratuluje Miloši Zemanovi k vítězství v prezidentských volbách 2018. Byl to napjatý souboj dvou táborů, na jedná straně vlastenců a normálně myslících obyvatel České republiky vs. propagandou ovlivněních jedinců, sluníčkářů a otevřených nepřátel českého národa.

Sice jsme v prvním kole podporovali Mgr.Petra Hanniga, ovšem v druhém kole naše podpora patřila Miloši Zemanovi. I sám pan Hannig vyjádřil podporu Miloši Zemanovi a doporučil svým voličům jeho podporu. I přes mediální útoky pražské kavárny a dalších souznějících skupin ustál pan Zeman nápor a lidé se nenechali zmanipulovat. V těsném finiši Miloš Zeman obhájil post prezidenta a tak je odvrácena islamizace naší vlasti spolu s jejím připoutáním k neobolševické Evropské unii.

Jedna bitva byla vyhrána, ovšem válka zuří dále. Mějme se tedy na pozoru a neusněme na vavřínech. Čekají nás komunální volby a také volby do Evropského parlamentu. Národní demokracie bude dále pokračovat v alianci “Rozumní” a její předseda, Adam B. Bartoš, i přes soudní šikanu a perzekuce, neodchází z politiky, naopak. Skomírající liberální režim se za každou cenu snaží zbavit svých úhlavních oponentů. Odejít nyní by znamenalo říct ne veškeré snaze a práci z minulosti. Takovou radost jim neuděláme a proto budeme pokračovat i nadále, navíc i s novým programem. Více se dozvíte po 4.celonárodním sjezdu Národní demokracie, který se odehraje v půlce února 2017.

Vlasti zdar !