Národní demokracie pro Severočechy

Jednička kandidátky Ústeckého kraje
Jednička kandidátky Ústeckého kraje

Národní demokracie, česká konzervativní národovecká politická strana, podala své kandidátní listiny ve všech krajích naší republiky. Výjimkou samozřejmě není ani Ústecký kraj.

Ústecký kraj je svou rozlohou a počtem obyvatel jedním z největších krajů naší vlasti, přesto má, a podle nás nezaslouženě, nálepku šedého severu, kraje s vysokou koncentrací nezaměstnatelných, sociálně nepřizpůsobivých, kraje prolezlého korupcí, politiky rozkrádajícími veřejné rozpočty, krajem bez budoucnosti. Změňme to!

Odstraníme od moci úředníky napojené na politiky (nejen) z ODS a ČSSD, kteří roky rozkrádali krajské fondy a eurodotace prostřednictvím Regionálního operačního programu severozápad. Přestože voliči dali občanským demokratům při minulých volbách jasnou stopku, jejich kolegové ze soc-dem pokračují u vesla dál s podporou komunistů. Už ani korunu z našich peněz na lepení děr po těchto zlodějích, poženeme je k odpovědnosti!

Zaměstnání ve městech, ne v polích! Krajem protežovaná průmyslová zóna Triangle, odkud je to do nejbližších větších měst 10 – 15 kilometrů, není budoucností. Ve většině větších měst našeho kraje se přitom nacházejí zpustlé haly bývalých továren nebo volná místa pro stavbu nových na okrajích měst, s již vybudovanou infrastrukturou, snadným dopravním spojením a především v blízkosti bydlišť zaměstnanců. Zastavíme podporu zóně Triangle, postaráme se o vznik nových pracovních míst pro lidi a příležitostí pro firmy ve městech.

Těžební limity prolomit! Jsme pro pokračování těžby na velkolomu ČSA s cílem zachovat pracovní pozice v okrese s nejvyšší nezaměstnaností v zemi a také v zájmu zachování energetické soběstačnosti České republiky.

Doprava pro občany, nikoliv pro spřátelené podniky! Prověříme desetiletou zakázku na meziměstskou linkovou autobusovou dopravu. Komunisté vládnoucí kraji vzali zakázky místním dopravcům a předali je spřáteleným firmám z jiných regionů. Do dopravy vnesli chaos, zato nakrmili kamarádíčky z těchto velkých společností. Nenecháme občany čekat na zastávkách!

Ani jednoho nájezdníka na severu! Postaráme se o uzavření uprchlického tábora v Drahonicích a nedopustíme vznik žádného dalšího. Náš sever nebude nikdo kolonizovat, musí zůstat český!

Dost zvýhodňování Cikánů! Stejný metr pro všechny, zastavíme finanční toky ke všem neziskovým organizacím působícím pouze pro Cikány, tedy v rozporu se zákonem o sociálních službách, který neumožňuje rozlišovat klientelu na základě etnicity.

Jedeme v tom s vámi! Na kandidátce Národní demokracie naleznete lidi, kteří stáli po vašem boku v Janově, Krupce, Duchcově, Šluknovském výběžku a mnoha dalších místech na severu Čech, kde došla občanům trpělivost s neřešenou cikánskou problematikou. Naši kandidáti organizovali protestní akce po celém kraji a i dnes stojí na stejných názorových pozicích. Využijí svých zkušeností z některých obecních zastupitelstev, kde jim již lidé v minulosti dali důvěru, pro pomoc celému kraji.

Jsme jedinou pronárodní stranou v Ústeckém kraji, na jejíž kandidátní listině nenaleznete kmotry a politiky spojené se stranami, které se přičinily o úpadek České republiky. Chceme změnu!

V krajských volbách 7. a 8. října ukažme, že změna je možná. Volte jedinou pronárodní opozici v našem kraji, Národní demokracii, číslo 41.