Nedejme se!

Zatímco od 1. táboru lidu (demonstraci proti imigraci a za okamžité vystoupení z EU) uběhlo již 12 dní, řev havlistické scény a jejích přisluhovačů, zejména z řad nejrůznějších presstitutů, neustává.

Včera, 13. 7. 2015 vyšel v časopisu Týden č. 29 rozhovor s jakýmsi Igorem Lukešem, emigrantem, který žije zhruba 40 let v USA, který Česko navštěvuje jedenkrát ročně, a přesto se cítí být kompetentní Čechům, jejich náladám a situaci v zemi „rozumět“. To je vskutku veliká troufalost. Rozhovor vedl redaktor časopisu Týden Jan Gebert a to se zadaným jasným cílem a poselstvím.

Článek Postavme se hlasům ze čtvrté cenové skupiny je charakteristicky plný polopravd, účelových zkreslujících intepretací a lží. Opět je srovnáváno nesrovnatelné. Odpůrci imigrantů jsou onálepkováni. Jsou to xenofobové, rasisti, nahnědlí fašouni, přinejmenším zakomplexovaní blbečkové, kteří o světě za kopcem nic neví. Jedovatou nenávistnou slinou je v článku samozřejmě potřísněn jak Tomio Okamura, tak Adam Bartoš. Ale i další.

Článek je jednou velkou manipulací a to i obrazem: na straně 33 obrázeček mini skupinky demonstrantů s maketami šibenic. Přitom na demonstraci svolané Národní demokracií bylo 1. července na tisíc účastníků a to z nejrůznějších politických stran a uskupení a také mnoho nezařazených občanů. Prostě reprezentační sociologický populační vzorek. Ženy, muži, mladí, starší, dělníci, studenti i intelektuálové přišli vyjádřit svůj názor a demonstraci svojí účastí podpořit.

Na straně 34 naopak obrázek na půl stránky. Na něm se šťastným výrazem poloidiotů, kteří právě zkonzumovali trojnásobnou dávku marjánky, pózuje zhruba 40 účastníků happeningu svoleného zločineckou „neziskovkou“ Člověk v plísni na podporu solidarity s uprchlíky.

Nepřekvapí téma, účel, obsah a způsob vedení rozhovoru a ani výběr hosta. Je smutné, že takovým lidem, jako je Igor Lukeš (americké občanství, vykořeněnost ze země, kterou opustil) bylo, stejně jako kriminálníkům, uděleno volební právo.

Takže vlastenci:

Nenechme se zastrašit! Nenechme se lživými tendenčními články ovlivňovat.

Sejdeme se na 2. táboru lidu 18. července v 17 hodin Na Můstku!