Nová tvář, staré postupy

Minulý týden byl, přátelé Národní demokracie, jmenován prezidentem Zemanem nový Guvernér ČNB, pan Jiří Rusnok.

Co to znamená pro český národ, ekonomiku a zlaté rezervy? Nic nového. Tradičně a pokolikáté už není guvernér českého původu, ale na rozdíl od Singera není takový suchar, nebojí se chodit do „čtverky“ na pivo a jeho mysl dle mne není narušena stupidním myšlením neziskovek. Je to Zemanův člověk, ekonom, který vystřídal mnoho a mnoho postů, kde se berou velké hrachy. Je to ekonom, který studoval na VŠE, takže musel se hodně věnovat samostudiu, aby věděl něco užitečného, protože ekonomie vlastně žádná věda není a podle toho by měla být i ceněna na trhu práce. Radil všem a nikomu, je stoupencem ožebračování českého národa, souhlasí s oslabováním koruny a vždy se zasazoval ve svých funkcích o podporu světové ekonomické kabaly. Nikdy jsem ho neslyšel, že by, stejně jako president Zeman, měl něco proti zadlužování státu, zadlužování občanů, odlivu drahých kovů z Příkop, zdražování dovozu high technologií devalvací koruny. Pokud někdy něco utrousil, pak jenom tolik, aby mu to u elit prošlo, jako folklór budoucího „nejvyššího“.

Prostě pan Jiří Rusnok je klidným a trochu i nenápadným přisluhovačem nových světových pořádků. Nebude závislý na parlamentu, ani vládě, ale na rozhodnutích MMF, ECB a ostatních chazarsko-elitářských uskupeních.

Asi se někteří mohou zeptat, jak si může dovolit člověk jako já, bezvýznamný tzv. ekonom kritizovat takového velikána naší země. Víte, určující jsou výsledky a ty hovoří v můj prospěch. Nepodílel jsem se na devastaci průmyslu, na devalvaci koruny, ani jsem nedal souhlas s prodejem zlata našim „odvěkým německým přátelům.“

Neměl jsem k tomu příležitost, takže jsem si neprošel tím pokušením odkrojit si z koláče nezasloužený díl bez odpovědnosti. Čas ukáže, jestli obstojím.