Parazité a trojští koně

Včerejší (11.6. 2015) Máte slovo s Michaelou Jílkovou bylo velmi výživné a kdo se nedíval, tak zde je link k záznamu:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/

K pořadu dodávám:

To že podporu imigrantům podporuje parazit na hezké pozici ředitele “Centra pro integraci cizinců o.p.s.” Vladislav Günter, chápu. Zajisté za takovou “smyslupnou a potřebnou činnost” pobírá vysoce nadprůměrné peníze a jezdí si k tématu tlachat po světě. Za mé daně.

Ale co je zač to hysterické strašidlo s jakousi jarmulkou na hlavě, jménem Milan Kohout, prezentovaný jako vysokoškolský učitel?! O pravidlech vedení diskuse neví tento “pedagog” také vůbec nic. Tento evidentní extrémně ujetý psychopat zcela vážně navrhuje, aby si každá česká rodina jednu utečeneckou rodinu k sobě nastěhovala. Již se nedivím, že úroveň školství a zejména studentů a jak vidno i pedagogů tak klesla. A již vůbec se nedivím, že pan president nechce mít se jmenováním vysokoškolských profesorů raději nic společného.

Každopádně platí: Historie se opakuje. Princip trojských koní je snad známý i studentům, které učí Milan Kohout. Košile je bližší, než kabát.

A chceme-li ochránit středoevropskou civilizaci, ochránit vlast, potom takové imigranty z Afriky v žádném případě přijímat nesmíme. Pokud Itálie selhala při ochraně hranic EU, pokud si je dokonce ze Středozemního moře na pevninu naváží, potom nechť si je ponechá, případně repatriuje zpět, případně do USA, které jsou příčinou vzniku IS, arabských jar a rozvrácení fungujících států. A nebude-li nezbytí, potom je lepší ty lodě přeplněné chtivými válečníky na moři raději potápět.

…jo a již se těším na přednášku “D.O.S.T. 22. 6. 2015

hovorynapravici16