Podle Stropnického (SZ) je 12 000 násilníků nezaznamenatelné množství

Matěj Stropnický, levicový extremista od Zelených, se nechal slyšet, že by Praha měla přijmout 12 000 imigrantů. Dodal k tomu, že pokud by se sem nastěhovalo takové množství, nebylo by to v Praze vlastně vůbec zaznamenáno…

V tomhle bych se Stropnickým dost polemizoval. Před pár týdny jsme v Kolíně nad Rýnem viděli praktickou ukázku toho, jak dopadne každý pokus o soužití s imigranty. A skutečnost, že mainstreamová média před námi ty konflikty několik dnů tajila, vůbec neznamená, že by nebyly zaznamenány.

A i kdyby mezi těmi dvanácti tisíci bylo jen procento radikálních islamistů (což ve skutečnosti bývá víc), pořád je to dostatek lidí k provedení útoků typu Bataclanu. Ostatně dobře víme, že stačí i jediný multi-kulti obohacovač k tomu, aby udělal pěknou paseku na místě, kde se odpálí.

Pokud tedy Matěj Stropnický pokládá hromadná osahávání kolemjdoucích žen, střílení do lidí nebo odpálení se např. v pražském metru za věc, která ani není hodná zaznamenání, měl by se nad sebou dost zamyslet.

Kdo má pevné nervy, ten si může tohoto xenofila poslechnout zde:

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3547423