Postřeh ke zpravodajství lžiprávních médií o inauguraci Donalda Trumpa

Když tisíce protestujících ve Varšavě rozháněla v r. 2012 vodní děla, naši lžiprávní presstitutové mlčeli. Když zvrácený homosexualista Hollande nechal na jaře 2013 v Paříži brutálně rozehnat na 150 tis. Francouzů podporujících tradiční rodinu, kteří na demonstraci vyjádřili jasné NE sňatkům homosexuálů a adopcím dětí homosexuálními páry, naši lžiprávní presstitutové mlčeli.

Když v únoru 2016 na 25 tis. vlastenců zaplnilo Hradčanské náměstí, aby vyjádřilo jasné NE nebezpečí vetřelecké invaze a zaprodávání země naší žalostnou politickou reprezentací, lžiprávní presstitutové lhali jako když tiskne, umenšovali, zamlčovali, manipulovali.

A takto bychom mohli pokračovat dál a dál….

Ani nyní presstitutové nezklamali.

Z televizního zpravodajství z chystané a dnes již i proběhlé inaugurace Donalda Trumpa do funkce prezidenta USA má divák zejména lžiprávních televizních kanálů dojem, že se akce nesla než v duchu protestů a všelidové nespokojenosti s výsledkem amerických prezidentských voleb. Společenská spodina představovaná feťáky, sufražetkami, bezpohlavními lesbami, nelegálními migranty, práce se štítícími ničemy a dalšími zhrzenými ubožáky a společenským odpadem vůbec, lůza co nerozdýchala, že neuspěla Clintonová, je vydávána za reprezentativní vzorek všelidového protestu proti Donaldu Trumpovi. A dává se jí stejně nevyvážená a manipulovaná pozornost, jako když např. skřet Schapiro z pozice velvyslance USA organizoval demonstrace proti našemu prezidentovi, Miloši Zemanovi. Za pozornost a zadostiučinění v této souvislosti stojí, že Schapiro končí ve funkci předčasně a právě v den inaugurace Donalda Trumpa.

I taková „maličkost“ dává naději, že se mnohé věci začnou napravovat k normálu.

ADrv., 21. 1. 2017