Projev Aleny Drvotové, který nemohl být na demonstraci 26. 3. 2016 přednesen

Vážení přátelé,
všimli jste si, jak veřejnoprávní televize v podstatě ignoruje Velikonoční svátky? Svátky, které jsou nejvýznamnějšími v křesťanském roce? Poslanecká Sněmovna sice „nadělila“ zaměstnancům den pracovního volna na Velký pátek, ale Ježíšova oběť se vůbec nepřipomíná! Prošla jsem si program od pátku do pondělí a NIC jsem nenašla. Jen plytké komedie, filmy 5. kategorie a další duchaprázdné pořady. Pro děti pár pohádek. Nelze ani započítat archaickou 43 let starou a nepovedenou inscenaci muzikálu Jesus Christ Superstar, naplánovanou na sobotní večer, která pražskému provedení nesahá ani po kotníky a na program se dostala nejspíš jen pro své odpudivé multikulturalistické „hippie“ provedení. Čekala bych, že pro laiky uvedou například velmi srozumitelné drama Mela Gibsona Ukřižování Ježíše Krista. Neuvedli.

Myslím, že to má dvě příčiny. Jen nevím, která je horší. Buď nechce lžiprávní televize připomínat Židům jejich bezprecedentní nesmazatelný zločin. A nebo již nyní servilně podlézá muslimům a Arabům – co kdyby se chudáci urazili!

Za naprostou zvrácenost a provokaci pak pokládám pořad, který bude ČT2 vysílat v noci z pondělí na úterý, avízovaný jako Prague Pride 2015 Božíma očima.

Pozornost veřejnosti i médií se v posledních dnech věnovala zejména Bruselským událostem. Není to přitom zas až tak dávno, co jen věcně a pouze okrajově média informovala o zrůdných činech čečenských teroristů (vzpomeňme zejména vraždění dětí ve škole v Beslanu, masakr v moskevském divadle na Dubrovce, útoky v metru) a nebo fašistický teror přímo schvalovala (viz hořící Oděsa a vyvražďování ruskojazyčných civilistů). Inu dvojí metr, kam se podíváš.

Přitom EU dnes sklízí jen to, co zasela.

Podpora IS, rozvracení stabilních prosperujících a prolidových režimů, vměšování se do záležitostí suverénních států a „humanitární“ bombardování jejich území a zabíjení civilních obyvatel, v kombinaci se sebevražedným zaneřáděním vlastních území tsunami nepůvodního, neasimilovatelného a nežádoucího etnika přináší své zákonité důsledky.

A to je teprve začátek. To, co se stalo na podzim ve Francii, nyní v Bruselu, se stane brzy i na území našeho státu. Jsme přece součástí EU a máme Vládu Bohuslava Sobotky.

Ano, i já jsem před 26 lety vítala ukončení vlády bolševika.

To jsem ovšem netušila, že Varšavskou obrannou mírovou smlouvu vyměňujeme za účast v agresívním útočném paktu NATO.

Netušila jsem, že členství v RVHP vyměňujeme za členství v příšernosti zvané EU, která nám sebere svébytnost a o našich záležitostech, o našich penězích budou rozhodovat nezpůsobilí byrokrati. Netušila jsem, že náš stát budou v podstatě řídit 5. kolony, tzv. neziskové nevládní organizace financované a úkolované ze zahraničí.

Výsledky tohoto neblahého členství vidíme všude. A pokud tomu neučiníme přítrž, bude hůř.

A proto je nejvyšší čas, dokud nebude úplně pozdě, vzít náš osud do vlastních rukou.

Vystoupit z EU, vyměnit Vládu!