RNDr. Jan Sedláček: Musíme dělat vše proto, aby se nás Fialova vláda bála!

Projev místopředsedy Národní demokracie RNDr. Jana Sedláčka na protivládní demonstraci 31. 1. 2024, která se konala pod záštitou Holešovské výzvy přímo před Úřadem vlády ČR (dole pod přepisem projevu je odkaz na video).

„Přátelé, pro ty z vás, kdo mě neznají – jmenuji se Honza Sedláček, jsem místopředsedou politické strany Národní demokracie a chtěl bych vám říct jednu věc: Ta instituce, která sídlí v této budově, to už není naše vláda, to je zločinecká organizace, která se dostala ke korytům na základě podvodů a lží.

Fiala před volbami sliboval, jak bude snižovat daně, jak zachová naše auta, jak bude bojovat za svobodu slova. Ale v reálu – co vidíme od Fialovy pětimafie? Cenzuru, různé buzerace, zvyšování daní a hlavně naprostou ignoraci našich národních zájmů. Tato vláda hájí zájmy Ukrajinců, Brusele, Washingtonu, ale v žádném případě nehájí zájmy ČR!

A nejen to. Tato vláda dobře ví, že by v příštích volbách, pokud budou spravedlivé, neměla šanci. A proto se snaží za každou cenu zavést jednak korespondenční podvod a jednak volební právo pro potomky Čechů do 4. generace po celém světě. Tito lidé by de facto zabetonovali Fialovu pětimafii i pro další roky – bez ohledu na to, co bychom my tady chtěli. Stejně jako se komunisté zabetonovali v roce 1948 na 40 let, tak i Fialova pětimafie se chce zabetonovat „na věčné časy a nikdy jinak“ i proti vůli nás lidí. To nesmíme dovolit! Musíme tu udržet svobodné, rovné, tajné volby. A nesmíme dopustit, aby se Fialově pětimafii povedl korespondenční podvod.

Přátelé, je hezké, že jsme sem přišli, že já tu mluvím a že mě posloucháte. Ale něco je ještě důležitější: Musíme v našem každodenním životě dělat vše proti této vládě. Ve svobodné společnosti se vláda bojí lidí. V totalitní společnosti se naopak lidé bojí vlády. Fialova pětimafie se nás snaží zastrašovat, abychom se jí báli. My se jí ale nesmíme bát. My musíme naopak dělat vše proto, aby se Fiala i všichni ostatní ve vládě báli nás!

Fiala se například bojí opozičních médií. Proto je nálepkuje jako „dezinformační“. A právě proto musíme tato média číst, sledovat a sdílet články a videa z těchto médií i lidem, kteří je zatím nesledují. Co nejvíce rozšířit ty informace, o nichž vláda nechce, aby se šířily. Zkrátka dělat vše, čeho se vláda bojí. To je klíč k úspěchu. Jak by řekl Jára Cimrman: Musíme nejen čekat na ten „lijavec“, který rozpustí Fialovu vládu. Musíme všichni „kropit“. Dnes a denně musíme šířit informace z těch zdrojů, které se této vládě nelíbí!

A musíme být co nejvíce nezávislí na vládě a na státu. Dokud budou ve vládě tito škůdci, tento stát tu nebude pro nás. Ten bude pro ně – a proti nám. Proto musíme být na státu co nejvíce nezávislí. Vytvářet různá společenství lidí, kteří nebudou závislí na státu, ale budou schopni si sami pěstovat potraviny a vyrábět potřebné věci. Tím můžeme odolávat všem těm zrůdnostem, které Fiala a spol. udělají.

A hlavně: Musíme držet při sobě. Tato vláda se nás snaží rozštěpit, rozhádat. Ale my se naopak musíme spojit. A mám pro vás dobrou zprávu: Národní demokracie, což je strana, kde jsem místopředsedou, se spojila se 7 dalšími menšími stranami a půjdeme do eurovoleb společně pod názvem Aliance za nezávislost ČR. Naším lídrem bude generál Hynek Blaško – jediný europoslanec, který nikdy nezradil a vždy bojoval za české národní zájmy.

A nejen že se spojíme my v politických stranách. I vy všichni musíte držet při sobě. Jste z různých koutů ČR. V každém městě musí existovat „buňka kontrarevoluce“. Musí tam být sdružení lidí, kteří drží při sobě, navzájem si pomáhají, dokážou pěstovat, vyrábět, opravovat různé věci. V těchto skupinách se musíme scházet, šířit informace a vytvářet „podhoubí“ proti této vládě. Jenom tak můžeme zvítězit.

Jeden za všechny – všichni za jednoho!“

Záznam demonstrace naleznete zde (Sedláčkův projev je od 24 minuty).