Šikana vůči honorárnímu konzulátu DNR

ZATÍMCO LIHOMILOVI ZAANÁLKOVI V ČERNÍNSKÉM PALÁCI STÁLE VYMĚŇUJÍ OBKLADY, REŽIM JIŽ VYMÝŠLÍ, JAK ZASTUPITELSKÉ CENTRUM DNR ADMINISTRATIVNĚ ŠIKANOVAT!

Vlastizrádná vláda ČSSD, ANO a KDU–ČSL má přitom chodit kanály, protože politicky podpořila násilný převrat na Ukrajině v režii USA a EU, materiálně pomáhá pučistické bandě banderovců a neonacistů v Kyjevě a je tak spoluodpovědná za trvající genocidium ruskojazyčného obyvatelstva! Po politické změně poměrů musí být jednotliví členové vlády za tyto nezákonné aktivity postaveni před soud!

Informační válka: Zastoupení Kurdů v ČR nevadí, zastupitelství Doněcké lidové republiky ale vyvolalo záchvat. Udavač Štětina, odposlechy Merkelové ze strany USA a Ruskem řízené weby! [VIDEO]

Přijďte ve dnech 7. – 8. října k volbám a podpořte svým hlasem č. 41 – pronásledovanou Národní demokracii, skutečnou opozici vůči režimu, který naše rodiny, kulturu a vlast vystavuje naprosto bezprecedentnímu nebezpečí! Našich 354 kandidátů kandiduje na samostatných kandidátkách ve všech krajích!