Skandál poslankyně Nytrové

Zrovna dnes, když jsou média v celé zemi šokovaná tím, že si poslankyně Nytrová z ČSSD dovolila říci pravdu o homosexuálech a pedofilech (viz např. zde) vyšel najevo další skandál svědčící o tom, jak je homosexualita nebezpečná.

Tento zvrhlík z Mostu byl nakažen virem AIDS, to mu však nebránilo k tomu, aby souložil bez ochrany s dalšími devianty. CELKEM MĚL VÍCE NEŽ 1000 MILENCŮ, MINIMÁLNĚ TŘI Z NICH, MEZI NIMI I 13LETÉHO CHLAPCE NAKAZIL AIDS.

Vinu na tom, že tenhle zvrhlík běhal na svobodě a dále šířil smrtelnou nemoc, má kromě něj i státní zastupitelství, které ho před dvěma lety nevzalo do vazby. Nic z toho by se ovšem nemuselo stát, kdyby státní zástupce při rozhodování o Pfeiferově vzetí do vazby vyslovil souhlas, jak po něm žádali policisté už na podzim roku 2014 (tehdy byl obviněn z „pouhého“ zneužití nezletilého chlapce, nejde o výše zmíněný případ virem HIV nakaženého nezletilého chlapce – pozn. LN). Báli se totiž, že by mohl pokračovat v trestní činnosti.

Státní zástupce Václav Richtr však jejich přání neuposlechl a Pfeifera pustil na svobodu. Tehdy se nevědělo, že je nakažený, ale i tak je skandální, že u nás, kdy ve vazbě běžně končí nevinní lidé, nebyl vzat do vazby nebezpečný homosexuální pedofil. Jedná se tedy o další ostudný skandál orgánů činných v trestním řízení, za který by měli být viníci potrestáni.

Dnes je sice opět trestně stíhán, ale policii se nepodařilo devianta chytit, a tak dnes rozšiřuje AIDS někde v Thajsku.