Socani jsou zločinci

V nedávné době nám tu proběhla aféra Šlachtagate. Bývalý vysoce postavený důstojník protimafiánského útvaru obvinil vedení policie – dosazené ČSSD – z úniku informací z živých trestních spisů a dalších prohřešků mimo zákon, což avizoval i jeho kolega z Ostravy a státní zastupitelství z Olomouce. Předseda vlády za svého působení jako ministr financí má máslo na hlavě za privatizaci OKD a správu státního dluhu. Je jen otázkou času, kdy se v této zemi najde odvážný prokurátor a za tyto kauzy „bláta“ pošle do tepláků. Bude to muset být prokurátor, který nejezdí na stáže do USA a neřídí ho ambasáda na Tržišti.

Též kauza Lihový dům národu jasně ukazuje, jak tato banda zachází se zákony a pravomocnými rozsudky nezávislého soudu. Dále tu máme ministra vnitra ze stejné strany, „podrazáka“ Chovance, který se nestyděl zradit ani vlastní spolustraníky, aby se mohl po jejich zádech vyšplhat ke korytu. I o něm Šlachta hovoří jako o někom, na koho byly nalezeny velice nepříjemné důkazy o činnosti neslučitelné se zákony naší země. Ať to je jeho spojení s Martinem Romanem a jeho Škoda holding, nebo odhalený nákup bytu za výrazně nižší cenu než tržní.

Nyní se do této série připojil kryptosocan Tuhý, který v obci překročil povolenou rychlost jízdy o více než 50km/h! Ano, čtete dobře. Naši policii vede psychopat, který v obci, kde se pohybují lidé, staří lidé a děti, jede rychlostí jako na dálnici. Ten, kdo má dohlížet na dodržování zákonů a předpisů, ten, kdo má velet těm, kteří dohlížejí na dodržování práva, sám páchá trestnou činnost! Média a sám policejní president se nás snaží přesvědčit, že se vlastně nic nestalo, že pan Tuhý přijme jakýkoli trest ve správním řízení. Však aby ho nepřijal, když podle zákona se dopustil trestného činu obecného ohrožení!!

Vyhláška hovoří jasně o překročení rychlosti:

  • do 30km/h – pokuta a body
  • do 50km/h – správní řízení
  • nad 50km/h – prokurátor a trestní stíhání

Je to jen další snaha socanských zločinců o zakrytí své trestné činnosti. Policejní prezident, který ve funkci páchá nezákonnou činnost, nemá ve funkci co dělat minimálně pro ztrátu spolehlivosti.

Takže, pane Tuhý, ODSTUPTE!

karel_capek