Tisk peněz není cenzurován. A nejvíc by cenzuru potřeboval

Opět vás, vlastenci a národovci zdravím a po prázdninách se opět hlásím do služby. Tentokrát bych se chtěl zmínit o pár pomalých, relativně pomalých změnách ve finančnictví a přidružených oborech, které ovládají pouze docenti ekonomických věd z amerických vysokých škol a ústavů. Nikdo mi zatím takovou stáž nenabídnul, protože jednak neumím dostatečně anglicky a ani můj původ není ten pravý.

Jistě jste se z mých článků již dozvěděli, že peníze v bankách již nejsou vaše peníze a že jste nezajištěný věřitel. Proto víte, že doma nedržíte peníze v hotovosti, ale nekrytou měnu tisknutou lidmi, kteří se utrhli z řetězu. Pokud nejste vlastníci zlata a stříbra, což jsou jediné peníze, pak nemáte vůbec nic. Peníze jsou bohatstvím pouze ve formě zlata a měny celého světa nejsou peníze.

Poptávka tzv. evropských a severoamerických elit po tištění peněz, po kvantitativním uvolňování – jinými slovy penězoměnectví – vede k vyčerpání skutečného bohatství národů a to je také jediným účelem „česnekového klubu.“ Financovat stát tištěnou měnou vedlo v historii ke katastrofám (já zažil polské zhroucení a viděl milionové bankovky). Jakmile totiž ve společnosti roste zásoba virtuálních a tištěných peněz rychleji než materiální produkce, pak dochází k inflačním excesům a protože už se ekonomika, díky elitám, neřídí zákony, které jsme měli v osnovách, je tento „čas na inflaci“ prodloužen na neurčito. Přesto základní poučky otců ekonomie platí a vždy platit budou. Rád bych ještě napsal pár předpovědí, ale policajti by mě mohli obvinit ze šíření poplašné zprávy a to si nemohu dovolit vzhledem k podmínce, která je na mě uvalena.

Národní demokracie je jediný subjekt v této zemi, který je programem Zlatého standardu trnem a kopím pro tzv. elity. Náš předseda je, jako jediný opoziční politik, pronásledován. Nedělám si iluze o volbách, ale český národ doplatí na svou laxnost a nezájem o jiné dění než v „Růžovce“. Andrej a Krnda, Bohuš a Dínsbír nás přejedou jak govno. Něco jiného říkat a něco jiného konat je totiž mantra už od Sumerů. Jen zlato a vazba na něj zabrání takovéto chátře vládnout!

100_millionen_mark