Trumpův nálet je úlet. Prohlášení ND k útoku USA na Sýrii

Národní demokracie ostře odsuzuje americký útok na Sýrii jako nezodpovědný akt, schopný vyvolat třetí světovou válku, protože je ve skutečnosti a svou podstatou než opakující se provokací Ruska. Samotný údajný incident se smrtícím plynem je krajně nedůvěryhodný, vykazuje všechny znaky tzv. operace pod falešnou vlajkou.

Je srovnatelnou analogií falešnému obvinění Iráku z držení chemických zbraní, které se stalo záminkou americké agrese v r. 2003, následnému svržení Saddáma Husajna a počátku totálního rozvratu na středním východě. O tom, že by snad Bašár Asad měl zájem použitím smrtících plynů vůči civilistům poskytnout důvod k útoku USA proti sobě, nemohou věřit ani vlastizrádní politici, havlisté a pomatení novináři pravdoláskařských médií. To jim však nebrání, aby tyto pitomosti velkohubě hlásali.

Nelze dělat předčasné závěry. Avšak po tomto chtěném a inscenovaném útoku USA na suverénní stát (dokonce v době návštěvy čínského presidenta v USA) se ukazuje, že pozice amerického prezidenta není zcela nezávislá a nebo že sliby a rétorika Donalda Trumpa před volbami byly ryze účelové a klamavé a že bude pro USA i svět stejným zklamáním, jako jeho předchůdce. Chtěli bychom se mýlit.”

předsednictvo Národní demokracie