Co týden vzal. Zdeněk Dýčka komentuje události posledního týdne

Zdravím Vás přátelé a vlastenci, dovolil bych si komentovat pár událostí za poslední týden. Volby nechám stranou, jenom bych chtěl upozornit, že pan poslanec Kalousek vyzývá ke spojení všech stran, které poslali voliči ke dnu. Díky zahraničním hlasům se dostal do Sněmovny, zabezpečil si královský plat, levnou stravovací a chlastací základnu.

„Profesor“ M. Putna se v Parlamentních listech obul do kardinála Duky, kterému nesahá ani po kotníky. Vyčítá mu příklon k národu a není se čemu divit. Pan „profesor“ není Čech a náš národ z duše nenávidí. To přednáška v našlapané Klinice je jiné kafe. Vrána k vráně sedá, jak říkávala moje máma. Opřel se do komunismu, který ho „sral“, ale kapitalismus mu vadí asi také, když podporuje nezákonnosti tvz. „aktivistů“, kteří nedodržují zákony a navíc neuznávají ani soukromé vlastnictví. Doufejme, že tam přišli na přednášku i pánové Janda a Stropnický ml.. Večer mohli rozebrat švédskou trojku. Na jeho obhajobu musím uznat, že se mi líbil jeho pořad o Ukrajině. Jinak je mi putna.

Prasečák v Letech má býti vykoupen o 250 mio více než je skutečná cena vepřína a okolních pozemků, za peníze daňových poplatníků, aby se zde ještě proinvestovaly stamilióny za zbourání, odstranění ekologických škod a vystavení památníku. Přitom pietní místo tam už je. Panu Hermanovi a všem, kteří souhlasili s takovouto cenou za odkup, bych doporučil aby u sebe nosili kartáček pro případ nenadálé vazby, protože někdo to už nevydrží a dá trestní oznámení za předraženou státní zakázku. Na druhé straně, ale musíme vědět, že peníze, pardon – nekrytá měna, jsou virtuální čísla, takže jak řekl velký Evropan Špidla – zdroje jsou.

Posledním bodem by mohl být šílený hon na holyvůdské herce, kdy i po třiceti letech si hérečky a hérci stěžují na sexuální ponížení. Jakmile dostanou odškodnění, noční můry se uklidní. Za pomoci a ryku feministek, genderově vyvážených sorosových bojůvek se jistě podobné incidenty přenesou i do naší kotliny. Především bohatí heteráči, střeste se pomsty pipinek a bukviček.

S úctou Váš Zdeněk Dýčka

Autor je ekonomickým expertem ČHNJ