AERONET: Ústavní soud vypustil džina z lahve, diskriminace Rusů v ostravském hotelu má pokračování! Pražský antikvariát odmítl prodat Adamu B. Bartošovi objednanou knihu a poděkovali mu za to, že již u nich nebude nakupovat! Věcí se bude zabývat i Česká obchodní inspekce

Ústavní soud vypustil džina z lahve, diskriminace Rusů v ostravském hotelu má pokračování! Pražský antikvariát odmítl prodat Adamu B. Bartošovi objednanou knihu a poděkovali mu za to, že již u nich nebude nakupovat! Věcí se bude zabývat i Česká obchodní inspekce, Ústavní soud navíc rozsudkem v kauze hotelu porušil evropské zákony na ochranu spotřebitele! Diletantský judikát Ústavního soudu v Brně bude probírán nejen v ruské televizi, ale hodlá se jím zabývat i ruské ministerstvo zahraničí, má potvrzeno naše redakce!

Skandál brněnského Ústavního soudu, o kterém jsme psali zde, má další a neuvěřitelné pokračování. Pokud jste sledovali a poslouchali můj páteční pořad na Svobodném vysílači CS, tak jistě víte, že jsem varoval a prognózoval, že skandální verdikt Ústavního soudu odpálí vlnu diskriminačních projevů a aktů v rozporu s evropskými zákony na ochranu spotřebitele proti diskriminaci. A přesně to se stalo. Předseda Národní demokracie a kandidát do Evropského parlamentu si objednal na internetu online v pražském antikvariátu Arco v Jeruzalémské ulici knihu Stalin, Izrael a Židé, Laurent Rucker, Rybka Publishers, Praha, 2001. Jenže, co se stalo potom, to padá pouze a výhradně na hlavu Ústavního soudu.

celý článek zde