V USA iniciovali petici za ústavní právo platit zlatem a stříbrem

Zdravím Vás přátelé a vlastenci. Jenom v krátkosti bych shrnul jednu událost, o které dozajista naše lžitelevize nebude rozhodně informovat. Tou událostí je petice v USA. Po zvolení naší naděje (ještě uvidíme) Donalda Trampa, jistý pan James Turk (miliardář a majitel firmy GoldMoney.com) inicioval petici za ústavní právo platit zlatem a stříbrem. Tedy drahými kovy, které byly demonetizovány po Nixonově opuštění od Zlatého standardu na počátku sedmdesátých let.

Dalším cílem této petice je, aby president podepsal presidentský příkaz, který drahým kovům vrátí jejich platební funkci. Považuji tuto zprávu za naprosto zásadní. Národní demokracie jako první vydala ekonomický program Zlatého standardu, jako nasazení ohlávky všem těm nezodpovědným politikům, kteří především před volbami rozhazují peníze z kapes nás všech. Petice, aby byla projednána, musí míti sto tisíc podpisů do 23.2. Takže nechme se překvapit. A fanděme. Plnění ústavy není problém jen u nás.

Opravdovým „požehnáním“ pro náš národ je pan guvernér Rusnok, ale i jeho předchůdci Singer, Tošovský a další „bratrstvo česnekové pracky“. Dostali naši zemi na 70. místo ve světě v  držení zlata. Dnes máme cca 0,4 gr na obyvatele, tj z více než 60 tun jsme sklouzli na cca 8 tun zlata. Svatováclavské dukáty a náš poklad, na který se skládal celý národ, je v řiti.

Všichni, co se na tomto podvodu a svatokrádeži podíleli, půjdou jednou k soudu a je jedno, jestli k občanskému, nebo Božímu. Místo zlata nakupuje náš guvernér Eura. Je to k smíchu a taky k pláči. I Slováci navýšili od rozpadu federace své zlaté rezervy a to nemluvím o světových obchodních lídrech.

Mlčí všichni, ale úplně všichni, včetně pana presidenta. Jsem si jist, že odpověď na můj článek by byla od všech politiků stejná: že tomu nerozumím, že nechápu procesy řízení a že zlato je mrtvá komodita a eura jsou opravdové rezervy a taky by mi vyčetli, že jsem jednou během školy vyletěl od zkoušky. Co s takovým nedovzdělancem, který nemá Plzeňskou fakultu… Dát ho do zprávy o organizovaném zločinu. Tak to sedí, zločinci a vlastizrádci dávají na seznam vlastence…