Vít Skalský (ND): Strašlivý sen

Měl jsem příšerný sen. Zdálo se mi, že nás obsadili Rusáci. Ruský šváb u nás páchal děsivé věci. Klepal jsem se hrůzou. Zaléval mne studený pot. Hrůzy, které jsem viděl, překračují lidskou představivost.

Rus u nás hned nainstaloval loutkovou vládu. Byli to jen podvodníci, velkozloději a proruští fanatici. Rusáci s těmi svými pacholky kradli tolik, že v době digitalizace a automatizace nebylo ani na důchody. Neuvěřitelné. Sen byl zmatečný, jedna hrůza se hrnula za druhou. Rusové u nás zavedli dystopii.
Rusové nám dokonale vymyli mozky. Se svou protinárodní výchovou začínali už v mateřských školkách. Dílo zkázy dokončovali na humanitních vysokých školách. Vybrali si hloupější část mládeže. Udělali z těchto nešťastných mladých lidí totální debily. Studenti nenáviděli vlastní národ a své tradice. Chodili demonstrovat s transparenty „Rusové vítejte“ (angl. refugees welcome).
Propaganda byla všudypřítomná. Ruskou televizi dokonce lidé museli platit prostřednictvím koncesionářských poplatků. Na chudáka diváka se neustále hrnula ruská propaganda. Rusy dosazený ministr vnitra zavedl tvrdou cenzuru.
Hrůza hrůz! Také nám prostřednictvím svých agentů Rusové ukradli zlatý poklad. Přikázali nám, abychom se u nich nesplatitelně zadlužili. Vnutili nám své umělé ničím nekryté rubly. Dluh byl umělý, ale splátky nikoli. Rusové jsou neuvěřitelný dobytek. Takto krást za bílého dne dokážou jen oni.
Také zničili náš průmysl. Češi museli pro Rusa otrocky pracovat v montovnách. Ruští oligarchové vzali vše! Nenechali nám nic. Průmysl, finanční sektor. Vše bylo ruské! Ruské banky si mastily kapsy na hypotékách. Ruské supermarkety si braly 30% marže. Dokonce i za platbu kartou si ruské banky braly tříprocentní poplatek!
Ten sen byl tak příšerný, že mne hrůza probudila. Pod Rusákem by se nedalo žít!