Výhrůžky se stupňují. Mají se Češi bát vyjít na ulici?

Chomutovem se šíří výzvy k zabíjení, upalování a znásilňování Čechů! Vše kvůli incidentu na sídlišti Písečná, kde český občan zastřelil opilého Cikána, který po návštěvě romské zábavy nasedl do auta a najížděl jím do lidí. Cikánští bossové, kteří ani z Chomutova nejsou, nám vyhlásili válku.

„Hážete děti do popelnice, vy gádžové zk*urvení, j*bat vás do zadku!“
 
„To nás tady budete furt zabíjet, mr*ky český!“ 
 
Národní demokracie, česká státotvorná politická strana, hodlá toto běsnění zastavit. V komunální politice především:
 
  • zastavíme finanční toky všem neziskovým organizacím, které v rozporu se  zákonem o sociálních službách pracují pouze pro Cikány, už žádná pozitivní  diskriminace, žádný rasismus naruby
  • tvrdá represe vůči přestupkům proti běžnému občanskému soužití, kdo s námi žít  neumí, ať s námi nežije
Současné vládnoucí strany v Chomutově jen nahrávají různým spřáteleným neziskovkám a cikánským mafiánům, přes které sosají finance z rozpočtu města. Zářným příkladem je hnutí PRO Chomutov, slepenec Zelených, Pirátů a místních ultralevičáků, které poskytovalo během svého vládnutí těmto asociálům maximální finanční podporu z kapes nás všech.
 
Ani od ČSSD, která zde vládne nyní, nelze čekat, že by se zastala běžných českých lidí. Právě této straně bylo prokázáno krajským soudem, že uplácela na sídlišti Písečná během komunálních voleb sociálně slabé obyvatele, aby se vůbec do chomutovského zastupitelstva dostala. I přes tyto prokázané podvody zde ČSSD vládne v koalici s komunisty, babišovým ANO a Novým severem.
 
Řekněme už konečně dost! Chceme žít v našem městě v míru a poklidu, nenecháme si ale vyhrožovat, nenecháme se zastrašit, protože Chomutov je naše město!
 
Naše město – naše věc
info@ndcv.cz