Vzpomínkový pochod k 97. výročí vzniku Československé republiky, za samostatnost a státní svrchovanost!

Národní demokracie svolává a organizuje Vzpomínkový pochod k uctění 97. výročí vzniku Československé republiky, za samostatnost a státní svrchovanost!

Pochod se koná v den státního svátku, ve středu 28. října 2015. Pochod začne v 17:30 hod. na Náměstí Jana Palacha v Praze a skončí na Náměstí republiky (před Obecním domem), kde bude zakončen projevy a položením věnce.

Infografika vzpominkovy pochod 28. rijna 2015Tak, jak je naším dobrým zvykem, tento pochod je otevřenou akcí pro všechny lidi dobré vůle a vlastence, které spojuje touha znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném státě Čechů, Moravanů a Slezanů. Zveme proto členy všech vlasteneckých politických stran, hnutí a občanských spolků, občany Prahy a dalších měst republiky!

Trasa pochodu: Náměstí Jana Palacha – Kaprova – Náměstí Franze Kafky – Staroměstské náměstí – Železná – Rytířská – Havířská – Na Příkopě – Náměstí Republiky. Délka pochodu činí cca 1,2 km (pohodlnou chůzí asi 15-20 minut). Náměstí Jana Palacha je hned vedle stanice metra Staroměstská.

 Ve středu 28. října 2015 v 17:30 hodin na shledanou!

Vaše Národní demokracie,
státotvorná strana českých vlastenců