Záznam z demonstrace proti vlastizrádné vládě (BRNO)

Záznam z demonstrace členů a příznivců ND v Brně namířené proti vlastizrádné politice vlády, která poslušně kopíruje destruktivní politiku Evropské unie. Projev předsedy místní organizace ND v Brně Petra Veleby.

Naše organizace se v pátek 26.6.2015 zúčastnila brněnské protiimigrační demonstrace BRAŇME SE! Proti imigračním kvótám, proti genocidě Evropy! Už od počátku jsme hlavně díky naší vlajce byli zájmem mnoha fotografů. Přišel se s námi přivítat i Roman Sláma, místopředseda Republikánské strany Čech, Moravy a Slezska, našeho významného spojence na národovecké scéně. Z počátku to vypadalo, že účast bude velmi slabá, ale po začátku demonstrace se postupně přidala spousta dalších lidí. Během demonstrace musela zasahovat i policie, jelikož na poslední chvíli byla povolena proimigrantská demonstrace taktéž na Moravském náměstí, cca 50 metrů od té naší. Policie musela zasáhnout z toho důvodu, že „demokratičtí“ pseudohumanisté vyrazili k naší demonstraci, takže nás museli oddělit. Na demonstraci vystoupila široká škála řečníků, mezi nimi i předseda naší organizace Petr Veleba, poté byla spálena protektorátní vlajka EU. Po ukončení demonstrace na Moravském náměstí jsme se všichni účastníci demonstrace vydali přes náměstí Svobody k hlavnímu nádraží. Po cestě k hlavnímu nádraží jsme nejen provolávali hesla jako „Češi pojďte s náma“, „Multikulti nechceme“, „Čechy Čechům“, ale zazpívali jsme si i naši krásnou národní hymnu. U hlavního nádraží byla celá akce ukončena. A atmosféra celé akce? Vlastenecká a nepopsatelná!

Text projevu předsedy MO ND Brno Petra Veleby:

Vážené dámy, vážení pánové, dovolte, abych Vám mohl poděkovat za vaší hojnou účast na dnešní demonstraci.

Jmenuji se Petr Veleba a jsem předsedou Brněnské buňky politické strany NÁRODNÍ DEMOKRACIE.

Jsem velmi rád, že jsme se zde všichni takto sešli a ukázali, že nám není lhostejný osud a směr naší drahé vlasti. V historii vždy nastávali situace, které určovaly budoucí chod našich dějin. A bohužel ne vždy se tyto kritické situace podařilo vyřešit tak, jak bychom si přáli.

Nyní doslova musíme čelit pokusům sociálních inženýrů z Bruselu zničit zbytky Evropské kultury a národních států, jako takových. Ano zbytků, protože aktuální stav Evropy, jako celku je katastrofální. Jako příklad uvedu Anglii, Francii nebo Německo. V každém z těchto jmenovaných států najdete ulice nebo dokonce části města, kam se původní obyvatelé neodvažují vstoupit. A proč? Protože se takzvaní imigranti z Afriky nebo blízkého východu, kteří jsou údajně přínosem pro nás všechny doslova vybarvili a začali žít podle svého. Těmto zónám se říká NO GO ZONA. Spíše než zákony hostitelských zemí zde platí zákony šaría nebo kmenový systém a místní policie tomu pouze přihlíží, aby nebyla obviněná z rasismu nebo islámofobie. Jak se v těchto částech města musí žít původnímu obyvatelstvu si umíme asi všichni představit.

A do toho všeho nám teď proudí statisíce, ne-li miliony uprchlíku ze zemí, které rozvrátili USA a NATO svojí politikou. Věřím, že nic z toho, co se nyní děje není náhodné. Jistým skupinám lidí a korporacím se představa oslabené Evropy velmi zamlouvá. A bohužel se jim to zatím daří. Kriminalita se prudce zvýšila ve všech oblastech, kde se vyskytují takzvaní nemohoucí uprchlíci, kteří jsou složeni zejména z mladých mužů. Znásilňování, přepadávání a rabování je asi to kulturní obohacení, o které nás soudruzi z Bruselu a našich kaváren nechtějí nechat

ochudit, protože silně pochybuji, že se k nám hrne horda inženýrů, magistrů nebo vůbec lidí schopných nějakého řemesla. Bude-li se tomuto sebevražednému jevu pouze nečinně přihlížet, tak budeme svědky války. Ne války, která bude pro nás kdesi daleko, a kterou budeme sledovat z pohodlí domova v televizi, ale občanské války přímo v Evropě.

Někdo může namítnout, že nejsme cílovou zemí těchto imigrantů, a že nemusíme mít z ničeho obavy. To není rozhodně pravda! Je pouze otázka času, kdy se nám hordy utečenců budou potulovat po naší zemi a bude nastávat podobný scénář, jako třeba ve zmíněné Anglii, Francii nebo Německu. A věřím, že nikdo z nás takovíto scénář nechce. A proto je nutný aktivní odpor. Ukázat těm nahoře, že si nenecháme vzít naši zemi a dědictví naších předků, kteří pokládali své životy za tu to zem. Představitelům našeho státu na nás vůbec nezáleží a jejich líbivé řeči o tom, že jsou proti kvótám je pouhý tah, aby nepřišli o své voliče. Všichni víme, že na konec buď otevřeně, nebo skrytě přijmou kvóty z EU. Nezvládáme problémové menšiny, které zde máme a už nám sem posílají hordu, kterou by jsme nezvládli absolutně. Zabraňme islamizaci Evropy a bojujme dokud můžeme. Nikdo jiný to za nás neudělá. Jestli chceme přežít, tak národ musí držet při sobě.

Bohu díky není všemu konec a v mnoha členských zemí EU nastává národní obrození. Lidé si opět začínají vážit vlastních dějin, kultury a tradic. Do popředí se začínají dostávat vlastenecké a euroskeptické strany, které hájí myšlenku svébytného národního státu a tím zároveň odmítají obludný kolos jménem EVROPSKÁ UNIE. Můžeme hordy imigrantů vracet postupně zpět, můžeme stavět zdi kolem států, ale tím se tento problém úplně nevyřeší. Jediným řešením je vystoupení z EU. To je zdroj veškerých problémů. Pouze náš stát musí rozhodnout jestli někoho příjmem a ne nějaký úředníček z Bruselu. Stav o nás bez nás musí skončit! Řekněme ne imigrantům, řekneme ne zničení naší vlasti!

A proto NÁRODNÍ DEMOKRACIE PROSAZUJE TĚCHTO PĚT BODŮ:

1. Okamžité uzavření státních hranic České republiky.
2. Rozmístění armády České republiky na státních hranicích.
3. Znovuzavedení hraničních kontrol.
4. Vypovězení Schengenské smlouvy.
5. Vypsání referenda o vystoupení ČR z EU.

Děkuji za pozornost a vlasti zdar!