Žvásty, koule a rovnátka

Premiéři Orbán a Fico “mají koule”, zatímco náš momentální premiér Sobotka akorát ta rovnátka”.

Lidé, vzpomeňte.

V lednu nás vláda krmila žvásty o 15 syrských rodinách s nemocnými dětmi, celkem 60 členů.

V červnu Sobotka hlásal, že přijmeme stovky uprchlíků, avšak dobrovolně. Nyní se „naši“ představitelé podřídili diktátu 1.238 kusů (včetně multikulturních obohacovačů z Eritreje!) + dalších 525 parazitů, které prý přijmeme dobrovolně! Ovšem již i naše lžiprávní televize otevřeně říká, že současně budou na území Česka pronikat další vetřelci mimo tento kontingent a namísto toho, aby byli okamžitě vyexpedováni pryč, bude jim poskytnut veškerý servis a následně povolení k pobytu. Současně, v rámci pochybného zákona o slučování rodin, se za těmito nežádoucími vetřelci a parazity do Česka navalí několikatisícová vlna dalších a tato bude dle stejného schématu geometrickou řadou sílit a neustále růst. Až nás vyžerou jak kobylky pole s úrodou. Nečekají nás pěkné časy.

Tedy oprávněně si Česko den 22. 9. 2015 může zařadit mezi dny, které zneuznaný český genius Jára da Cimrman nazýval dny Slavných českých proher. Tento den ale nejsou ani Lipany, ani prohraná šarvátka na Bílé Hoře. Tento den je dnem generální stávky v roce 1938. Ale tento den lze právem přirovnat k prohře sedláků u Chlumce. To proto, že bylo rozhodnuto jednou a provždy. Konečně, tento scénář před pár dny předpovídal Petr Hájek na Protiproudu. A jako vždy, měl pravdu.

Naši představitelé nám zkrátka bezuzdně lžou. V zájmu pomalu se blížících voleb začali používat líbivou rétoriku, ve které formálně hlásají NE, aby se ve skutečnosti svým ANO dopouštěli vlastizrádného konání a podrazu na občany České republiky.

Pamatujte si to! Volby se nezadržitelně blíží!