Aktualizace informací k 4. táboru lidu – 17.11.2015 PRAHA

Aktuální informace o plánovaném průběhu akcí národně orientovaných sil.  Společná demonstrace (SPD, ND, DSSS) na Václavském náměstí ve 14h. Národní demokraté pak od 16:00 hodin svolávají 4. tábor lidu. 

 


Společná demonstrace národně orientovanch sil (SPD, ND, DSSS) začne na Václavském náměstí  již ve 14h.

 

Rozesílejte tuto grafikou informaci všem, kteří nechtějí v této vážné situaci, ohrožující samou podstatu naši národní existence, sedět doma či v hospodě.

17.11.2015 prehled akci v Praze

 

Národní demokraté svolávají svůj 4. Tábor lidu na Náměstí republiky (před Obecním domem) s  podtitulem „Konec sametové frašky – tomuto
výročí vracíme původní význam roku 1939!“ a „Vlast nedáme – bruselský diktát nepřijímáme!“.

Program Tábora lidu ND:

15:30 – 16:00
Vystoupení Tomáše Ortela, zpěváka skupiny ORTEL
16:00 – 17:00
Hlavní část, krátké projevy řečníků

po 17:00
Společný pochod všech vlastenců k Úřadu vlády


Na pražské Náměstí republiky srdečně zveme všechny Pražany a občany dalších měst, všechny národovce, vlastenecké politické strany, hnutí a spolky! Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi do Evropy a vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie!

Tak, jak je dobrým zvykem Národní demokracie, tábor lidu organizujeme jako otevřenou demonstrací pro všechny lidi dobré vůle, které spojuje touha znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném státě Čechů, Moravanů a Slezanů. Proto přátelsky zveme také všechny příznivce SPD, DSSS, BPI/ IVČRN, Úsvitu – národní koalice a sympatizanty dalších politických subjektů. Po skončení akcí svých vlastních stran jste vítáni na Náměstí republiky před Obecním domem! Odtud se také po 17. hodině všichni společně vydáme na dohodnutý a řádně oznámený pochod k Úřadu vlády.


Chcete svou organizaci, hnutí nebo spolek přidat do seznamu podporovatelů 4. tábora lidu, zúčastnit se nebo vystoupit se svým projevem před přítomnými občany?

Napište nám: info@narodnidemokracie.cz
Zavolejte: 732 322 371.