Alena Drvotová: K případu souzení tzv. teroristů, Čechů, co se prý účastnili osvobozeneckých bojů na Donbase

Protiruská hysterie a kauza Vrbětic zaclání jiné drama, a to: souzení pětice Čechů, co se prý účastnili bojů na Donbase. I v tomto případě křiklavě platí, že když dva dělají totéž, není to totéž. Muži se prostě zapojili na špatné straně, na straně ruských separatistů, co usilují než o legitímní uplatnění práva národa na sebeurčení. Jo, kdyby tak bojovali na straně ukrajinských fašistů a kdyby se účastnili upálení lidí v Domě odborů v Oděse, dostali by nejspíš od prezidenta (jasně že až toho příštího) státní vyznamenání.

Naopak tomu není tak dávno, co Česká republika na účet daňových poplatníků repatriovala nemalým nákladem vojenským speciálem Miroslava Farkase a Markétu Všelichovou, kteří byli v Turecku (země je členem NATO a tedy naším spojencem) právoplatně odsouzeni za terororismus. U nás samozřejmě bez postihu.

Zrovna tak jsme nákladem půl miliardy vykoupili ty 2 pitomé holky: Antonii Chrástenskou a Hanu Humpálovou a financovali tím teroristy, co je unesli. Jestlipak budou holky do státního rozpočtu něco vracet?

Pro dalšího, Petra Jaška, odsouzeného pravomocně v Súdánu na 20 let za špionáž, si doletěl vládním speciálem tehdejší ministr zahraničí Zaorálek. Kolik to asi daňové poplatníky stálo?

Stejně tak nezapomeňme, jak pro majdanisty – Pilipa a Bubeníka, na Kubu přiletěl v r. 2001 tehdejší předseda Senátu Pithart. Měli tam pochopitelně shnít. Zejména, když náklady na repatriaci nebyly v konečném důsledku to nejhorší, protože Pilip se stal později ministrem financí.

Z výše uvedeného lze dovodit, že budeme z Pákistánu na náklady daňových poplatníků nejspíš repatriovat i tu prostitutku a pašeračku drog Hlůškovou.

O fešácký kriminál a předpokládatelné podmínečné propuštění usiluje i gangster Krejčíř. Byl sice i u nás symbolicky odsouzen, avšak v nepřítomnosti a tedy celý proces by musel začít znovu. A znáte to. Jsme v Česku. Daňový poplatník těžko pochopí, proč tam za ním opakovaně jezdí čeští emisaři a zkoumají, zda má ten nebohý zločinec důstojné ubytovací podmínky. Měli bychom být spíš rádi, že se ucho utrhlo v JR a že se tamní justice „nezakecala“.

Na druhou stranu česká vláda nedokázala dostat z kriminálu ve Francii Jiřího Sagana, co si odseděl plné 2 roky, když se mu do kamionu vloudila ta vetřelecká migrantská verbež. Řidiči Janu Žigovi dokonce britský soud vyměřil v r. 2019 za totéž 10 let.

Nehorázností je zničený život všech rodinných příslušníků v případě chlapců Michalákových. Oba s českou státní příslušností! Bezdůvodně a násilně odebráni rodině deviantním úřadem Bamevermet. Kluci od sebe odtrženi, aby bylo zpřetrháno sourozenecké pouto a zejména se mohly pakovat hned 2 tzv. pěstounské rodiny. A česká republika? Namísto, aby okamžitě vyhlásila Norsku válku, jen plnými hrstmi přijímá peníze z tzv. Norských fondů, používané na vlastizrádnou činnost, pošlapání konzervativních principů a křesťanských hodnot a na indoktrinaci ideologií NWO. Úředníci České republiky nedělají pro chlapce a jejich matku vůbec nic. Situaci lze přirovnat osudu lidických dětí, co byly ukradeny a byly vychovány v německých rodinách.

Slepá, slepá je Spravedlnost.