Alena Drvotová: Nejen k písmenu Z

Každý, kdo přemýšlí orgánem k tomu určeným, musí vidět, že Ukrajina má v čele dosazeného klauna, co zrušil odbory, zrušil Parlament a rozpustil zvolené parlamentní strany a funguje z pozice diktátora. Při exhibicionistických promluvách na obrazovkách sehrává své performance, aby stejně jak Nero, co podpálil Řím, si prožil svůj umělecký orgasmus.

Ze svého olbřímího nakradeného majetku Zelenský nepodporuje ukrajinské ženy a děti. Nepodporuje je ani ze státního rozpočtu Ukrajiny – dnes, ani před tou válkou. Nepřesunuje v rámci země obyvatele z nebezpečných oblastí do bezpečných částí. On je posílá rovnou do zahraničí, aby tam vyžrali jiné státní rozpočty. Zejména, když přijdou do zemí, kde vlády rozdávají bez jakýchkoliv podmínek. Každému. A na úkor vlastních občanů – daňových poplatníků.

Zelenský přitom dál neustále vyzývá k dalším darům peněz a zbraní. A kdo netančí, jak on žádá, toho komik pozuráží, viz útok na německého presidenta. Je do sebe narcisticky zahleděný. A je i nebezpečný. Do války by nejraději zavlekl celý svět. Zelenský by měl především a okamžitě utnout řádění nacistických praporů – operujících pod ukrajinskou vlajkou ověnčenou svastikou. Každý, kdo nemá vymytý mozek a nepoddal se bezbřehé protiruské nenávisti, již dnes rozumí, proč je ruská operace na Ukrajině označována za denacifikační. Jakkoliv to znělo na počátku zvláštně.

Zelenský nepochybně sehrává svou životní hereckou roli. Byl do ní instalován s cílem, aby konflikt dále jitřil a válka byla věčná. Vždyť na tom profitují USA, zbrojařské firmy a obchodníci se zbraněmi. A také politici, co tomu jdou naproti. A nepochybně na tom bohatnou oligarchové spolu se samotným Zelenským.  Evropa vykrvácí. Stejně tak i ta Ukrajina. Ale o tu mu ve skutečnosti nejde. I proto ještě před r. 2021 z ní uprchlo 10 milionů lidí. Další miliony odchází teď. A nejspíš se již nevrátí.

Přitom válku s Ruskem nemůže Ukrajina vyhrát! I kdyby o jejím vítězství od rána do večera naše lžiprávní žumpa a všichni presstituti referovali. Takže jde skutečně jen o to prodlužování konfliktu, utrpení normálních lidí, ekonomické zbídačení obyvatel Evropy a uspokojování mocenských zájmů USA.

V poslední době se Policie ČR (asi nemá do čeho píchnout?) zcela vážně zabývala nějakými obloženými chlebíčky ozdobenými proužky sýra anebo pěny ve tvaru démonizovaného Z.

Já myslím, že odpověď, co znamená ono písmeno, je nasnadě.

Písmeno Z znamená:  Zfetovaný Zločinec Zelenský.

Pusťte si kratičké video v odkazu – je asi vprostřed článku a má vypovídací hodnotu.

https://aeronet.news/video-zfetovany-prezident-zelensky-natocil-video-tesne-po-konzumaci-kokainu-a-v-deluzornim-stavu-napoleonskeho-syndromu-prohlasil-ze-vsechny-premuze-prezidentsky-urad-jeho-video-okamzite-smazal/

V naší smutné dnešní realitě je víc než symbolické, že za klaunem a kašparem Zelenským, vyjíždí další klauni a zemští škůdci: měkkýš Fiala, tajtrdlíček Vystrčil s nohsledem Růžičkou a slizounem Fišerem. Ještě by tam měla vyjet Adamová s Pekarovou a samozřejmě náš největší gigant mysli: ministryně pro vědu a výzkum Langšádlová. Ta, co nemůže promluvit, aby ze sebe vždy nevypustila pitomost a neuvěřitelnou nehoráznost. Ta, co by nejraději naházela na Moskvu s jejími 10 mil. obyvatel atomové bomby (napadá mne: nemělo by být toto kriminalizováno jako podpora genocidia a nenávisti vůči skupině obyvatel? Neměla by se takovou věcí Policie ČR zabývat?).

A tato bývalá technická kreslička, později komunální politička a starostka v Černošicích, co se implementovala do vedení TOPky (likvidací schopnějších anebo parazitováním na jejich kontaktech, znalostech a schopnostech), s formalizovaným vzděláním z obskurní kolínské školy pro nedovzdělané politiky, má řídit českou vědu a výzkum? A že se pro ni proto zřídilo nové ministerstvo? Tohle myslí fialová Vláda vážně?

Aktuálně mne baví, jak se Langšádlová kriticky vymezila proti zvolení Miroslava Ševčíka do funkce děkana Národohospodářské fakulty VŠE. Byl přitom zvolen všemi devíti hlasy akademického senátu!

Vskutku neuvěřitelná drzost a opovážlivost, od té, co nedosahuje autoritě Miroslava Ševčíka ani po kotníky.

23. 4. 2022

ADrv.

na obrázku: herec Zelenskij v jedné ze svých slavných rolí