Ave Merkel

Kdo z nás nebyl v mládí socialistou? Ani mně se nevyhnuly myšlenky rovnosti a sociální spravedlnosti. Bohudík jenom myšlenky. Podle hesla Kdo nebyl v mládí socialistou, neměl srdce, a kdo jim zůstal ve stáří, nemá rozum musím konstatovat, že mutr Merkel nemá rozum, zato má koule. Jak jinak si vysvětlit její odhodlání a boj proti vlastnímu národu, proti bílým Evropanům.

Kariéru začala jako zuřivá „brigade rose“ a skončila jako „brigade multikulti.“ Od komunistického socialismu k neomarxistické hrůzovládě. To je tedy štreka matky všech €U národů. Jaká tajemství skrývá, bojím se říci žena, protože nejsem si úplně jist, zda koule opravdu nemá. Její manžel by měl dostat řád za statečnost a všichni víme, že si to zaslouží. To bychom fakt nedali. Teď mě napadá modifikace anekdoty.

Přijde Bruce Willis za mutr Merkel a povídá: „Mutr! Víte, že máme dohromady dvě koule?“ a mutr Merkel Bruskovi odpoví: „Bože! Vy nemáte ani jednu?“

Otázka je, zda Merkel, Sobotka, Holland, Van Rompuy a další politici napříč Evropou nejsou roboti, co vypadají jako lidé. Jenom vypadají, protože jeden znak mají společný, mírně bezpohlavní až amorfní vzhled. Kluci, co na tom dělají a vyrábějí tyto politiky, by si měli dát více záležet. Jako vzor kanců a nymf bych jmenoval naše bývalé premiéry, kteří vyměnili manželky za nové bezpomerančové zboží a bývalé kantýnské Janinku Nagyovou a Šárenku Grossovou. Jedna šlapala po premiérovi v kozačkách na dlouhých šteklích a druhá zázračně prohlédla růst cen akcií.

Přátelé, pročtěte si stránky Preppers a začněte konat. Soumrak naší civilizace není knížka, je to skutečnost. Doufám, že nezemřu v LDN-ce, ale v boji. Sice s vývodem na boku hned vedle pistole a s hrčou na hlavě, ale trochu důstojně. Nikoliv jako klečící ubrečený stařec na kolenou a s tureckou šavlí na krku.