Bezhotovostní styk jako styk bez dotyku

Národní demokracie se staví přísně proti nové kampani neomarxistických deviantů západní Evropy a to bezhotovostnímu styku – pomalému zrušení hotovosti a tím i hotovostních plateb. V tomto úsilí je na čele pelotonu Dánsko a Švédsko. Obě země „sociální spravedlnosti“ příkladně plní zadání globálních elit. Kvóty pro migranty splnili na tisíc procent již před masovou migrací. Juvenilní justice, homosexualita, gender a ostatní výdobytky dekadentní západní společnosti bijí do očí na každém kroku (měl jsem tu čest poznat na vlastní bulvy).

Prapor zrušení hotovosti drží lidé brojící předně proti všudypřítomné korupci, dále lidé píšící o tom, že hotovost není dobré držet mimo banky (přitom v každé bance jste nezajištěný věřitel), že hotovost je anachronismus a další nesmysly, které jsou namířeny proti svobodě jednotlivce a jsou nám pomalu okrajovány tou známou salámovou metodou. Jakmile dosáhnou elity zrušení hotových peněz (dnes ničím nekryté měny), mají nás tam, kde chtěly.

Budeme jen číslo účtu, nikoliv člověk s datem narození a s potřebami jako je šetření, odložení spotřeby bez toho, aby to mocní tohoto světa věděli. Jakýkoliv váš nákup bude znamenat nekonečně mnoho údajů pro sledovací chobotnici. Co je však hlavním cílem těchto obludných nápadů je možnost mocných vzít vám z účtu jakékoliv množství čísel pro jakýkoliv přestupek, nedej bože trestný čin. Stát bude inflaci řešit přivlastněním si libovolné částky v zájmu jakékoliv záminky. Když vám zablokují účet již v dnešní době a vy nemáte hotovost pod matrací nebo dobré přátele, mohou vás zničit naši státní zástupci jedna dvě. Celá naše vláda a státní aparát se školí v SSA v boji s „korupcí.“

Vlna občanské neposlušnosti se zvedá v naší zemi i v dalších státech a dnes je na pořadu dne migrace, zítra to bude z imigrace vzešlá kriminalita, později v rámci boje proti terorismu odložení voleb (ve Švédsku o 7 let) a nakonec třeba referendum o tom, kdo bude z Evropy násilně vystěhován, zda bílí nebo hnědí nebo černí nebo žlutí anebo kombinace barev. Nebo nikdo a pak budou v sázkovkách vypsané kursy na výsledek rasové války. Vítězové budou vypláceni v naturáliích.

Milí přátelé, vlastenci a lidi, kterým ještě nestačili neziskovky a masmédia vypláchnout mozek, jedním z rozhodujících předpokladů pro odchod těchto elit (Sabatka, Šabatka, Dínsbír, Chrápenberg, Kraďousek a další ať mi prominou, že jsem je nejmenoval) je ztráta důvěry v naši nekrytou měnu. To bude bod zlomu. Český patent defenestrace bude za každým rohem utvářet nové příběhy. Ekonomický kolaps byl vždy tou hlavní příčinnou pádu říší, nad kterými slunce nezapadalo.

Národní demokracie pozvedla prapor Zlatého Standardu, prapor konzervativního myšlení a především skutků. Stáhněte si ho prosím. Dočtete se tam odpovědi na mnohé vaše vyřčené i podvědomé dotazy.