Brněnští národní demokraté na demonstraci proti místní radnici

Brněnští národní demokraté se v sobotu účastnili demonstrace proti místní radnici, kterou spolupořádali s kolegy s DSSS. Jednotliví řečníci jasně odsoudili politiku současného vedení, které zadarmo (někdy i formou losu) rozdává luxusní byty v centru města bezdomovcům a nepřizpůsobivým a které do Brna tajně nastěhovává uprchlíky.

 
V projevech zazněly přímé důkazy o tom, jaké nesmyslné projekty radnice připravuje a jak nehospodárně zachází s financemi. Zároveň zaznělo rozhodnutí kandidovat v následujících volbách do zastupitelstva s cílem vytvořit protiváhu současným gaunerům v koalici TOP09, KDU-ČSL, Strana zelených, Žít Brno, kterou hodnotíme jako nejhorší od roku 1989.
 
Na akci, kde se původně očekával vyšší počet účastníků a provokace druhé strany, dohlíželi policisté, jež měli přistavené auto v každé ulici vedoucí na náměstí. Akce se rovněž účastnilo min. osm tajných v civilu a dva fotografové z antify, kteří si nás nezapomněli zevrubně zdokumentovat. Vše se nakonec obešlo bez konfliktů.
I přes to, že jsme se občas setkali s politickými oponenty, návštěvníci akce s námi vesměs souhlasili a popřáli nám mnoho štěstí v dalším boji.