Demostrace na podporu prezidenta ČR

Spolupráce vlastenckých sil demonstrovaná pochodem 17. listopadu 2015 pokračuje! Podpořme prezidenta proti vlastizrádným politikům v sobotu 12. prosince 2015.

„Jsme přesvědčeni, že vlasteneckou povinností národovecké scény je komunikovat, trpělivě spolupracovat a nalézat shodu ve věcech, které mají potenciál ovlivnit naši společnou budoucnost”.

Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie proto v sobotu 12. PROSINCE 2015 v Praze svolává a organizuje akci nazvanou „VLASTENCI, NA HRAD!

Tento pochod a následná demonstrace je akcí VŠECH vlastenecky smýšlejících občanů, politických stran, hnutí a spolků na podporu prezidenta republiky, proti vlastizrádným politikům, médiím a neziskovkám!

JE AKCÍ ZA DEMISI VLÁDY, PŘEDČASNÉ VOLBY A SVRCHOVANÝ ČESKÝ STÁT!

Bez ohledu na politické preference, bez ohledu na stará „bebíčka“ – 
jdeme VŠICHNI tak, jako 17. listopadu 2015!


POCHOD


začne v horní části Václavského náměstí ve 13:00 hodin!

Trasa pochodu: Václavské náměstí – Můstek – Na Můstku – Melantrichova – Malé náměstí – Karlova – Karlův most – Mostecká – Nerudova – Ke Hradu – Hradčanské náměstí. Odhadovaná délka pochodu je 45 minut (3,3 km) vycházkovým krokem.


DEMONSTRACE


bude probíhat na Hradčanském náměstí od 14:00 hodin!

Na Hradčanské náměstí se dostanete ze stanice metra Hradčanská pěšky (1,6 km) nebo tramvají č. 1 nebo 18 (výstupní zastávka Pohořelec).

Přesný program, soupis řečníků a další související informace budou v následujících dvou týdnech postupně zveřejňovány v popisu této Události a také na Timeline hnutí Za naši kulturu a bezpečnou zem.

12.12.2015_FB Infografika hlavni

 


 Upozornění pro řečníky

Pokud chcete vystoupit se svým projevem, je třeba, abyste se obrátili na organizátory demonstrace nejpozději do neděle 6. prosince 2015. Na e-mail lucie.kirch@seznam.cz nebo info@narodnidemokracie.cz nám zašlete znění svého projevu.  Pokud vás neznáme, připojte také pár informací o vás (krátký životopis a důvod, proč chcete vystoupit). Kontaktovat nás můžete i na telefonu 736 464 532 nebo 732 322 371. Projevy musí mít maximální délku 2-4 minuty, měly by být dobře připravené, věcné, jasné a vztahovat se k tématu demonstrace. Nedodržení maximální délky projevu je neohleduplné a nezdvořilé nejen vůči organizátorům, ale především vůči dalším řečníkům a shromážděným – zejména starším lidem.

Petice
Na místě bude možnost připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

S sebou
České státní vlajky, zemské vlajky, vlajky politických stran, hnutí a spolků a také cokoliv, co vydává hlasitý zvuk – píšťalky, trubky, 
vuvuzely nebo bubny!

Bezpečnost
Tato demonstrace bude probíhat v souladu se zákonem. Naši akci budou chránit pořádkové síly PČR, bezpečnost vystupujících pak soukromí 
kontraktoři.

Pomozte nám s propagací!
Vaše pomoc má pro nás a především pro věc samotnou velký význam.Věnujete-li nyní několik sekund nebo minut přeposlání informace o této demonstraci svým přátelům a známým, zvýšíte tím pravděpodobnost, že se o ní lidé dozví a přijdou. To je minimum, které pro naši společnou věc můžete ihned udělat.


K úspěchu akce můžete konkrétně pomoci takto:

1) Nesedět doma a přijít! – (stačí pochopit, že bez občanů ochotných osobně podpořit změny, bude vše obtížnější)

2) Sdílet infografiku akce se svými kontakty na Facebooku! – (stačí stisknout tlačítko „Sdílet“, které je umístěno ihned pod ní)

3) Rozeslat infografiku e-mailem svým přátelům a známým! – (stačí na ni kliknout, otevřít ji v plné velikosti, uložit na váš počítač a připojit k e-mailu)

4) Vkládat odkaz na akci do komentářů na Facebooku! – (stačí vkládat tento na tuto událost do souvisejících facebookových komentářů v průběhu dalších 14 dní)

5) Vytisknout letáky, rozdat je nebo vhodit do schránek! – (stačí si vybrat některou z předloh zveřejněných na naší Timeline – k dispozici jsou černobílé i barevné verze letáku ve formátu A4 a A5, vhodné pro kopírky, laserové a inkoustové tiskárny)


Děkujeme vám! V sobotu 12. prosince vás my i celý národ čekáme na pražském Václavském náměstí!

Za hlasem předků, za svrchovaný český stát! Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie