Dnes trochu o banksterech

Zdravím Vás přátelé po svátcích a musím Vás upozornit na tři věci, které se v tichosti udály v posledních dnech minulého roku.

Nejprve si řekněme, že od prvního dne roku letošního bude případný krach banky kdekoliv v EU sanován z vkladů střadatelů a tomu naši banksteři říkají Ball-in. Bylo to vyzkoušeno na Kypru, žádné bouře jako na Islandu, ožebračení vkladatelů prošlo světové kabale jako po másle. A výhodu to bude mít i pro státní pokladny, protože v minulosti to platily státy z rozpočtu, měnu politici vybrali od občanů, tzv. Ball-out. V konečném důsledku je to banksterům jedno, kdo to zaplatí, hlavně že to nebudou ONI. Osobám s vkladem nad 100 tis. EU bude převýšení umazáno, lůza bude mít radost, že boháč se oběsil, stejnak to nakradl, bankéři přejdou do nové banky, stát se pochlubí, že nedal těm sviním ani korunu a skuteční boháči se s předstihem zabezpečili jinak a vybrali si své. Dojde k ožebračení střední třídy a přesunu bohatství k oligarchům. Bakala, Babiš a ostatní cizinci rozhodně neprodělají.

Druhou zprávou je oznámení Švýcarska, že se uskuteční referendum o tom, zda bude dovoleno banksterům obchodovat s dluhem. Co to znamená? Prostě banky dnes obchodují s měnou, kterou nemají. Vytvářejí ji tak, že když do banky donesete měnu, tak 90 % hodnoty investují nebo půjčí někomu jinému. Multiefektem se dostává do oběhu exponenciálně velké množství měny, která neexistuje. Nedovedu si představit, že by Švýcarsko k tomuto dospělo a zavedlo to. Je stejně jako zbytek západu ovládáno chazarskými finančníky a to by jim dalo kudlu do zad. Z čeho by žili? Uskromnění není na pořadu dne.

Za třetí musím upozornit na článek Petra Hampla (ze 4. 1.) na Protiproudu, který doporučuji přečíst. Tam zjistíte, co naše vláda připravuje na živnostníky a občany. Doporučuji to přesto, že pana Hampla považuji za člověka, který rád nálepkuje a Chazarům leze do zadku bez koupací čepice.

Váš ZD