Premiérská pošta

Nejdůležitější informací z prolomené Sobotkovy pošty není ani tak obsah jednotlivých e-mailů, ať už se v nich píše o postojích k vetřelcům a nastiňuje strategie, jak propagandisticky zblbnout národ, který nevhodně odmítá solidaritu s dobyvateli, chová se stále xenofobněji a nechce uprchlíky vítat. Že se naši nejvyšší snaží něco vymyslet je přece zřejmé z přímého chování nejen ČSSD, ale z jednání celé koalice. Farizejským postojem vyniká zejména KDU-ČSL, ovšem ani Babišovci nezůstávají pozadu. Nikdo nám nemůže věšet na nos bulíky, že se za zády občanů nepřipravuje pro imigranty zelená cesta a nevymýšlejí způsoby, jak na občany vyzrát. Možná jsme se dozvěděli pár konkrétních detailů, ale ty vše jen potvrzují.

Překvapením není ani informace, jak neomarxističtí sluníčkáři a milovníci pravdy a lásky infiltrují sociální demokracii a jak ovlivňují jejich rozhodování. Nepřekvapila mě jména jako Jan Černý, Jan Májíček a už vůbec ne Jan Patočka. Vždyť jsou to stále titíž neziskovkáři, kteří se svého byznysu drží jako hovno košile.

A co radí premiérovi jeho poradce Oto Novotný je mi už úplně šumafuk. Jen ať mu radí, z těch uhozených rad nemůže vzejít nic jiného než pád ČSSD do bezvýznamnosti.

Nebudu chodit kolem horké kaše. Největší význam pro mne má potvrzení skutečnosti, že tak, jak naivně až přiblble se premiér chová při ochraně státu, jak poslušně leze do zadku bruselským nevoleným pánům a plní jejich protinárodní příkazy, stejně naivně se chová i při ochraně vlastního soukromí. Tak už vím, z čeho vyplývá jeho primitivní politika. Bohuslav Sobotka je vlastně konzistentní osoba!