Eurofilní protinárodní vláda útočí. Rozhodující krok k fašizaci učiněn!

adam_bartos

ZLOČINECKÁ SNĚMOVNA UČINILA ROZHODUJÍCÍ KROK K UCHOPENÍ MOCI. SVOBODNÁ SOUTĚŽ POLITICKÝCH STRAN, UŽ TAK DOST OKLEŠTĚNÁ, SKONČILA!

Dosavadní parlamentní strany pocítily vážné ohrožení svých prebend. Přijali proto takové zákonné změny, které jim moc zajistí trvale. Zcela zjevně se inspirovali v nacistickém Německu 30. let, kdy se dral k moci Adolf Hitler. Tehdy, v r. 1934, tam vznikl Úřad pro dohled nad stranami a spolky, který nacistům posloužil k likvidaci politické opozice; nyní vznikne Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, zcela ovládaný pěticí parlamentních stran. S obdobnými pravomocemi jako tehdy a zjevně stejně určený k likvidaci politické opozice! První totalitní zákony již byly přijaty! Demokracie v této zemi skončila! Od této chvíle se o ní bude pouze prázdně mluvit, nesporně jí budou mít mocenské kreatury stále plné huby, ale se skutečnou demokracií už nebude mít společného ani tu skořápku! Podrobnosti se dočtete níže v článku Aeronetu, ke kterému není třeba cokoliv dodávat:

Mocenská mafie otevřeně uchopila moc a monopolizovala si ji pro sebe. Puč v přímém přenosu.

Přijďte ve dnech 7. – 8. října k volbám a podpořte svým hlasem č. 41 – pronásledovanou Národní demokracii, skutečnou opozici vůči režimu, který naše rodiny, kulturu a vlast vystavuje naprosto bezprecedentnímu nebezpečí! Našich 354 kandidátů kandiduje na samostatných kandidátkách ve všech krajích!