František Cinkl: Dne 25. 2. 2022 totalita odložila demokratickou masku

Policie ČR a nejvyšší státní zástupce veřejně vyhrožují občanům perzekucí za názor odlišný od oficiální verze. Otevřeně hrozí špiclováním a nepřímo podporují udavačství. Myslím, že v zásobě jsou připraveny mnohem zvrácenější nápady než blokování informačních kanálů a zavírání lidí kvůli verbálním činům. O věcech budoucích však nemá smysl psát, protože jak dnes už víme, budoucnost, kterou nám prostřednictvím vládních loutek připravují globalisté, zdaleka přesahuje meze naší současné představivosti.

V posledních dnech se stal malý zázrak. Mávnutím proutku se celá prokovidová soldateska mžikem přeorientovala z „mrazáků plných mrtvol“ na šíření nenávisti vůči všemu ruskému, a to pod záštitou praporu „Ministerstva Pravdy“. Vláda zneužila prekérní a složitou situaci na Ukrajině pro vlastní účely. Pro nás však není hlavním nebezpečím Ruská federace, my nejsme ve válce, nám je nebezpečná především naše vláda, která se všemi možnými prostředky snaží vytvořit z České republiky stát „bojující“ proti Rusku.

Pro české občany je však prioritou řešit narůstající útlak a totalitu v naší zemi. Abych hodil trochu písku do soukolí, odeslal jsem dne 28. února 2022 trestní oznámení, dopis na PČR a také nejvyššímu státnímu zástupci Igoru Střížovi. Dokumenty jsou přiloženy. Chápu, že i to je marnost, ale jsem přesvědčený, že i marný boj oslabuje protivníka. A nesmíme zapomínat ani na článek č. 23 Listiny základních práv a svobod: „Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“

A závěrem dobrá zpráva pro občany, kteří by se rádi nechali zabít v boji za Ukrajinu, ale velmi špatná pro ostatní občany a jejich rodiny. Vláda zvažuje povolit nábor do ukrajinské legie. Tím se skutečně staneme fyzicky „bojujícím“ státem s Ruskou federací, a to se všemi možnými následky. Já za sebe si přeji, aby konflikt neeskaloval, aby šílenci z naší vlády nezvyšovali napětí, a aby v konfliktu, ve kterém nejvíce trpí obyčejní lidé na obou stranách, došlo k mírové dohodě. Snad takovému koncensu nezabrání hegemonie Spojených států, které samy mají bohaté zkušenosti v rozvrtávání a přepadávání různých suverénních zemí po celém světě.

Vlasti zdar!
František Cinkl, Teplice

 

příloha: Trestní oznámení kvůli blokování informací – strana 1, strana 2
                Dopis nejvyš. st. zástupci Střížovi
                Dopis na PČR