Jaká to nehorázná kráva!

Chce se mi vždy zvolat, kdykoliv vidím, slyším anebo čtu „intelektuální perle“ té Adamové s Pekarovou (anebo jak se ta ženská vlastně jmenuje). Avšak nemohu: to užitečné a roztomilé dobytče bych takovým přirovnáním navýsost urazila.

V lednu Pekarová doporučovala maďarským voličům, aby se ve volbách zbavili současného premiéra Viktora Orbána: „Češi svého Babiše již vyhnali. Pevně doufám, že se to povede i Maďarům“. Adamová, bez životních zkušeností (ročník 1984), co ještě nic pořádného nedokázala, co nic kromě toho svého štěkání neumí, co se za pomoci koaličního podvodu na voličích a s pomocí účelového uhnutí Ústavy a na podvozku samostatně nevolitelné TOP09 katapultovala z nuly do 3. nejvyšší ústavní funkce, napadá Viktora Orbána. Viktora Orbána, konzervativního politika, který důsledně hájí zájmy maďarských občanů a zájmy Maďarska, zajišťuje zemi ekonomickou, energetickou, potravinovou a bezpečnostní stabilitu, nepodílí se na prodlužování války na Ukrajině a zejména servilně neleze do Bruseli.

Maďarští voliči si v neděli s doporučeními Pekarové vytřeli hýždě.

Viktor Orbán se svým FIDESZ zvítězili na plné čáře.

Oproti zbožným přáním Adamové a jí podobných „demokratů z demobloku“ Viktor Orbán dokonce posílil, má i pohodlnou ústavní většinu. Opoziční strany v Maďarsku se sice pokusily kopírovat v Česku osvědčený účelový volební podvod a utvořily proti FIDESZ 6-koalici. Dokonce již předem vyřvávaly, že Orbán chystá volební podvod. V zemi na „regulérnost“ voleb i dohlíželo nebývalé množství zahraničních pozorovatelů. Nebylo jim to nic platné.

Volební úspěch musí uznat i naše vládnoucí politická scéna. Sice se již ozývají hlasy, že Orbánem ovládaná média nepřipustila dostatečně hlasy opozice apod. Zapomínají, že za Viktorem Orbánem jsou hmatatelné výsledky a ne kecy. Zapomínají, že Maďarsko není Česko!

To jen u nás mohla v r. 2018 marginální a všeobecně neznámou stranu Pirátů protlačit do Sněmovny lžiprávní žumpa za pomoci nepřetržitého masívního PR, poskytovaného za peníze daňových poplatníků.

To jen u nás mohla lžiprávní žumpa s ostatními presstituty v r. 2021 neštítit se jakéhokoliv účelového, vylhaného a překrouceného útoku na předpokládatelného vítěze voleb, zatímco o černém štítu jimi podporovaných favoritů mlčeli.

To jen u nás mohlo dojít k účelovému ohnutí Ústavy.

Maďarům a Maďarsku v tuto chvíli nezbývá, než blahopřát a zároveň závidět.

Alena Drvotová, 4.4. 2022