AKTUALIZOVÁNO: Jdeme do toho ve všech krajích. Navzdory represím ze strany státu vysíláme do boje 354 kandidátů

Národní demokracie podala kandidátní listiny pro krajské volby 2016 ve všech 13 krajích. Celkem nasadila do volebního klání 354 kandidátů a to i navzdory represím a šikaně ze strany státu, kdy bylo sestavování kandidátních listin zdrženo a zkomplikováno bezprecedentní policejní razií v sekretariátu strany, zabavením veškerých dat a zadržením předsedy Adama B. Bartoše.

Kandidátky tak bylo nutné sestavit ve velmi krátkém čase a takříkajíc nanovo. I přes tuto diskriminaci ze strany systému ale Národní demokracie úkol zvládla a snahy vlastizrádných politiků vyřadit ND z voleb vyšly naprázdno.

Jako jediná ze stran otevřela totiž Národní demokracie skrze výzvu své kandidátky vlastencům z řad široké veřejnosti, takže vedle členů a sympatizantů ND za ni kandiduje i několik desítek dalších občanů, kteří se identifikovali s programem ND a projevili odvahu postavit se současnému vlastizrádnému režimu.

I díky této pomoci příznivců strana vysílá do boje o voličské hlasy 354 kandidátů. Zatímco jiné subjekty byly často nuceny vytvářet koalice, aby kandidátky vůbec zaplnily, Národní demokracie sestavila kandidátky ve všech krajích vlastními silami. Ve všech krajích tedy kandiduje pod totožným názvem – Národní demokracie.

Nejvíce kandidátů vysílá v kraji Ústeckém, Středočeském, Královéhradeckém a Karlovarském, kde jsou kandidátní listiny zcela plné.

Předseda strany Adam B. Bartoš je volebním lídrem krajské kandidátky pro Ústecký kraj.

Národní demokracie má také dva kandidáty do Senátu – ve volebním obvodě č. 61 (Olomouc) je to artista a vlastenecký aktivista Václav Šimek, v obvodě č. 58 (Brno-město) pak podnikatelka Lucie Zajícová.

Volby do krajských zastupitelstev a do třetiny Senátu proběhnou ve dnech 7. a 8. října 2016.

VOLTE PROTISYSTÉMOVĚ, VOLTE NÁRODNÍ DEMOKRACII

Krajští lídři kandidátek
Středočeský kraj: Ing. Alena Drvotová
Pardubický kraj: Zdeněk Lipenský
Královéhradecký kraj: Bc. Pavel Šimek
Liberecký kraj: Zdeněk Červinka
Ústecký kraj: Adam B. Bartoš
Karlovarský kraj: Michal Hudák
Plzeňský kraj: Bc. Vít Skalský
Jihočeský kraj: Ing. Ivan Cícha
Vysočina: Zdeněk Sedláček
Jihomoravský kraj: Milan Daněček
Zlínský kraj: Bc. Zdeněk Cekota
Moravskoslezský kraj: David Hibsch
Olomoucký kraj: Ing. Alfred Scheuch