AKTUALIZOVÁNO Slavnost deviantů

V letošním volebním roce Národní demokracie nezorganizovala žádnou akci zaměřenou proti zvrhlé přehlídce deviace a sexuální perverzity Prague Pride, vítáme proto, že štafetu převzaly tradiční i nové občanské iniciativy a vyzýváme všechny své příznivce a členy k spoluúčasti alespoň na jedné z nich.

Česká-hrdost

1.

Spolek Národní obroda pořádá v sobotu 13. 8. 2016 od 12.00 hodin na náměstí Jana Palacha v Praze shromáždění s následným pochodem pod názvem „Česká hrdost“. Shromážděním spolek vyjadřuje jasný postoj a důrazné NE proti deviaci v podobě homosexuálních a lesbických párů v pražských ulicích.

Stejně jak v předchozím roce je cílem Národní obrody podpora tradičním rodinám, kde je pevně zakořeněn svazek otce, matky a dětí. „Alternativa výchovy dítěte homosexuálními páry neexistuje!!! Továrny na výrobu další narůstající zvrhlosti nechceme,“ píše se v tiskové zprávě, která odkazuje i na web Národní obrody.

Tiskovou zprávu končí národovci výzvou: „Přijďte podpořit správnou věc. S tichým gaučovým souhlasem ničeho nedosáhneme. Nebojte se vyjádřit svůj názor. Srdečně Vás všechny zveme.“

2.
Den pro rodinu

V článku Skandál v českém parlamentu jsme informovali o petiční akci, vyvolané na podporu poslankyně Pavlíny Nytrové proti snahám o povolení adopcí homosexuálním párům. Iniciativa však tentýž den

13. 8. 2016 pořádá na Kampě od 15.00 hodin

Den pro rodinu, spojený s Pochodem za rodinu, který začíná ve 14.00 hodin na Ovocném trhu. Svůj podpis pod petici tedy můžete připojit i na této akci a navíc podpořit občanský odpor k úchylným tendencím, prosazovaným Evropskou unií, jež jsou bezesporu vrcholem hnusu, nevkusu a slouží k rozbití tradiční rodiny.

3.

Týden po teplém pochodu, tedy 20. 8., pořádá Byzantský katolický patriarchát

Pochod za Ježíše, rodinu a morální hodnoty v ČR

Ve veřejné výzvě Patriarchát uvádí, že zablokovat gay pride je z několika důvodů nerealizovatelné (to potvrzujeme, naši vládnoucí představitelé jsou na teplé straně a tudíž i policie bude sodomity chránit – ať chce či nechce). Proto Patriarchát naplánoval pochod o týden později, ale na stejné trase, kterou prošli prostopášníci. Pochod tedy vyjde v 15:00 hodin z Václavského náměstí, přes ulici Na Příkopě, Dvořákovo náměstí, přes Čechův most a po schodech na Letenských sadů – s transparenty, svěcenou vodou, za doprovodu modliteb a písní. Trasa bude duchovními vykrápěna na znak očištění od zadémonizování nečistými silamu.

Patriarchát vyzývá, ať se pochodu zúčastní nejen katoličtí biskupové a kněží, řeholníci a řeholnice, ale i představitelé jiných křesťanských společenství a rovněž nevěřící lidé, kteří mají dobrou vůli a nesouhlasí s morální devastací českého národa. Všem farářům, katolickým i protestantským, navrhuje, aby další den, to je v neděli 21. 8. 2016, učinili podobný pochod v každé farnosti, nejlépe po skončení bohoslužeb anebo v optimálním čase, který k tomu určí.

Zároveň doufají, že si český národ vezme příklad z pravoslavných věřících na Ukrajině, kteří ve dnech 3.-27. 7. 2016 absolvovali nepřetržitý třítýdenní „křížový“ pochod do Kyjeva. Účastníci museli překonávat horko, únavu, a dokonce reálný strach z vážného ohrožení života. V blízkosti Kyjeva u Borispolu byli zastaveni ozbrojenými radikály a hrozilo nebezpečí krvavé provokace. Byl podminován určitý prostor, takže část účastníků mohla v tomto střetu zaplatit životem. Pochodu se přesto zúčastnilo více než 100 tisíc lidí. Kdyby radikálové nezablokovali poutníky z jiných oblastí Ukrajiny, mohla být až 1,5 milionová účast. Proč přes všechny překážky a nebezpečí byla účast tak vysoká? Pravoslavná hierarchie všechny věřící vyzvala, aby se křížového pochodu míru zúčastnili! Co učiní hierarchie v Česku? Bude blokovat, anebo iniciovat?

Všem lidem dobré vůle v Česku vyprošují požehnání k pochodu

 

Při této příležitosti informujeme o interpelaci Akce D.O.S.T. na pražském magistrátu, ve které vysvětlili její zástupci Michal Semín a Petr Bahník, proč by pražská primátorka A. Krnáčová neměla poskytovat Prague Pride záštitu. Je symptomatické, že jejich snaha byla marná a byli označeni za nositele nenávistných postojů. Přitom neupozorňovali pouze na nemravnost akce, ale upozornili i na nebezpečí, že Prague Pride může přitáhnout i pozornost islámistických teroristů. Podrobnosti se můžete dočíst na webu Akce D.O.S.T.

Deviace