Jozef Tiso a Prague Pride

Jako každoročně, tak i letos pořádalo americké velvyslanectví ve své okupované zemi zvané Česká republika, slavnost na počest sexuálních deviantů, zkráceně LBGT. Satanistická ohavnost se koná v Praze. Je jen hrstička křesťanů, katolíků, řeckokatolíků i pravoslavných, kteří se postaví tváří v tvář satanistům a totálně zblblým mladým lidem, a svými transparenty vyjadřují odpor proti zběsilým satanským orgiím v našem hlavním městě.

Letos jako obvykle jsem se zúčastnil odporu proti satanistům. Protože bylo teplo – míním tím počasí – vzal jsem si pouze tričko, které jsem koupil na Slovensku. Ani ve snu mě nenapadlo, že portrét prvního slovenského presidenta, Msgr. Jozefa Tisa, katolického kněze, jenž je na tričku zobrazen, může někoho iritovat natolik, že na mě zavolá Policii ČR. A tak se také stalo. Jistý deviantní šílenec ze strany zelených mě napadl, strkal do mě a poplival; chtěl tričko ze mě svléknout a roztrhat. Až Policie udělala pořádek.

Jiný incident se stal mému příteli. Ten nesl prapor s vyobrazením Marie Rynecké – Panna Maria, ochránkyně Prahy a celé střední Evropy –  na konci žerdě praporu je velký pozlacený kříž. S tímto praporem chtěl podpořit Pochod pro rodinu, který pořádala Lidová strana, mimo jiné kolaborující s liberálním režimem. Přítel byl vyzván televizními pracovníky, aby prapor s křížem byl až kdesi na konci průvodu, aby nebyl tak na očích, prý by to vadilo televizním divákům.

Je k tomu třeba komentář?