Pár prázdninových postřehů

Zdravím Vás, přátelé vlastenci, a řekl bych pár prázdninových postřehů.

Začaly nám olympijské hry velkých korporací a ten, co to způsobil, ten předseda olympijského výboru pan „avelánš“ včera ve sto letech umřel. Spadly na něj bankovky v pytlích ze skříně, co dostal od velkých korporací i mediálních magnátů.

TENNIS Wimbledon 66Dříve jsem se těšil na souboje sportovců, než jsem pochopil, že se jedná o obrovský „busínes“. Rusáci byli znemožněni dopředu, v rámci boje proti dopingu. Uznávám, že vždy dopovali, tak jako dederóni, tak jako amerikánci a další „sportovci“ na celém světě. Úspěch na hrách znamená prestiž, peníze, nové sponzory a nové mladší partnery. Měl bych jen poznámku k tenistkám, kdy jsem viděl fotku blonďaté dlouhonohé Rusky, která heká jako kráva a kterou tam nepustili za doping – a vedle ní byla fotka slečny Sereny nebo pána Sereny, té černé krásky s kotletama do ztracena a svaly opravdu ani kulturista, jak říkají bratia Slováci. Tak nevím, kdo více zobe. Podle mne ta s těma koulema.

LefortPak jsem viděl radost kryšotů, když vyhráli šerm družstev. Když sundali helmy a já spatřil afrofrantíky s kordama, tak jsem si řekl, že ještě uvidím Žida na kóni a už to bude všechno. Doufejme, že brzovládci muslimové mají rozum a tuto šaškárnu příště, podle mne za čtyři roky, již zarazí.

Měli bychom podporovat pouze rekreační sport, a kdo ho chce dělat vrcholově a zdravotně se oddělat, ať tak koná za svoje peníze. Národní sebevědomí hýčkat plackama na mezinárodní scéně mně připadá hloupé, ale je to jen můj názor.

A nakonec ještě jedna hádanka: Kde mají ženy erotický bod Gé???? No přece na konci slova shoping!