Kandidujeme v Moravskoslezském kraji

Kandidujeme_v_Moravskoslezskem_kraji

Jednička kandidátky Národní demokracie pro Moravskoslezský kraj a předseda místní organizace Národní demokracie v Ostravě David Hibsch komentuje blížící se volby a vyzývá občany ke konkrétnímu projevu nesouhlasu s vražednou bruselskou politikou.

„Blíží se nám krajské volby, které vypuknou 7. října 2016. Krajská politbyra vznikla, aby lid nepochyboval a měl pocit, že se o jeho skutečné zájmy někdo stará. Krajské úřady ovšem jen bojují o peníze ze státního rozpočtu. Perou se o drobky z daní, které jsou sice občanů, ale kdesi daleko je „moudře přerozdělují“ soudruzi byrokraté v čilé spolupráci s úředníky z Bruselu. Ti mají seznamy spřátelených subjektů a vynášejí verdikt komu dát a hlavně na co.

Skutečných pravomocí mají kraje poskrovnu. Když se vláda eurokratů z Prahy rozhodne vybudovat v nějaké vesnici centrum pro nelegální migranty, centrum islámských studií či rozmístit asociální jedince či klany do městských částí mezi lid pracující a platící daně, těžko se tomu někdo postaví na odpor. Občan nakonec zjišťuje, že největším problémem jsou jeho vlastní lidé. Ti jeho život prodají za „pár špinavých zlaťáků“. Jsme ve stádiu, kdy bez odporu přijímáme legislativu, kterou píší bohatě subvencovaní soudruzi z belgického Mordoru a naši soudruzi ji bez odmlouvání realizují a tzv. dotacemi a různými programy pro regionální rozvoj si kupují loajalitu. Co s tím?

Někdo by se mohl ptát, proč kandiduji, když napadám samotnou podstatu současného eurobolševického systému. Nu, máme jen dvě možnosti jak zabránit národní sebevraždě v přímém přenosu. Buď v naší zemi, a v této chvíli lhostejno, na které úrovni zatím existující struktury moci (prezident, parlament, senát, kraje, obce), převáží nositelé zdravého selského rozumu a vize směřující k záchraně naší vlasti, či se tak nestane a dojde k výbuchu lidového hněvu, čili k revoluci. Na slovo REVOLUCE mnoho lidí dnes slyší, ale revoluce byly vždy kruté, nikdy nevedly k vytoužené spravedlnosti a vždy oligarchiím napomohly ještě k pevnějšímu uchopení moci. Revoluce mnohdy také vede k občanské válce, jejímž krédem je vyřizování si účtů a nic víc. Nu, pokud tato zaprodaná vláda nehodlá hájit zájmy našich lidí a otevře stavidla migrantům celého světa, pak je válka jistá.

Pokusíme se tedy vyměnit vlastizrádce, vítače, kramáře a zbabělce, nebo si na tu apokalypsu v klídečku a pohodě počkáme?”