Krátký komentář k událostem posledního měsíce

Vrátil jsem se z rybářské výpravy do Norska. To mi nebudete věřit. V české bance nám vyměnily neplatné švédské koruny, na norsko-švédských hranicích nás vyhmátli a napařili nám pokutu cca 30 tisíc za nadměrný dovoz piva a na vodu jsme vyjeli až poslední půlden před odjezdem, neboť za polárním kruhem byl šestidenní Blizard. Byla to slušná “odvykačka.“ Pro ty, co mají radost z cizího mírného neštěstí, je to dobrá zpráva.

Bělobrádek doporučil svobodným matkám, aby více dbaly na to, koho pustí mezi stehna. Ženské organizace a kreatury chlapů spustily ryk jak od prasat, a tak se Bělobrádek ihned omluvil, že to tak nemyslel. Už jsem myslel, že si ho budu vážit, ale nezklamal, je to zbabělec a bojí se o korýtko.

Serena Viliemska oznámila, že čeká dítě. Pokud to není ze zkumavky, tak obdivuji toho samce. Udělal záslužnou práci. Já bych to nedal.

Už pár minut po uzavření volebních místností ve Francii byly výsledky s neskutečnou přesností oznámeny veřejnosti. Lepší se technika den ode dne. Budu hádat, jaký softvér byl použit. Vidím to na Čad nebo Haiti.

Trump vydal rozkaz k postupu na Severní Koreu. Doma na stole posunul letadlové lodě, ale protože chyběl v zeměpisu, tak dal špendlík do Indického oceánu. Jestřábi ovšem na hodinách nechyběli.

Nejméně významnou zprávou je Sobotkův gambit, kdy obětoval krále a mistrovsky dovede svou kocábku do nového parlamentu. Je to komedie, protože s Andrejem je domluven, potají večer provozují 69-ku a ovčané to zbaštili. Podle mne je ve hře otázka hladiny koruny vůči Ojru, aby spekulanti mohli konečně sklidit, co zaseli. Za to bude křeslo eurokomisaře jisté.

Saudská Arábie už je nejenom garant lidských práv při OSN, ale dostalo se jí cti být i vzorem v postavení žen ve společnosti. Naše neziskovky a lidskoprávní organizace neprotestují. Rozumím tomu. Vyschly by penězovody a co by kluci a holky dělali. Museli by jíti pracovat a to je až nejkrajnější řešení.
Ocitli jsme se na chvostu v držení zlata na obyvatele, ruku v ruce s propadem mezi rozvojové země. To by se z toho soudruh Jakeš mohl po…… , ne však tzv. elita národa. Té se daří v bažinách nadmíru dobře!

Zdraví Vás, přátelé a vlastenci, Zdeněk Dýčka